Judo turnir Black belt open 2018. – Riječanima 15 medalja, Klara Mura proglašena za najbolju natjecateljicu!

Za najbolju natjecateljicu proglašena je Klara Mura koja je u kategoriji -57kg osvojila zlatnu medalju efektnim pobjedama.

Rijeka – Međunarodni judo turnir ”Black belt Open“, održan je prošlog vikenda u Zagrebu. Natjecanje je održano za mlađe uzrasne kategorije zaključno s kadetima, nastupilo je 517 natjecatelja iz 34 kluba.

JK “Rijeka“ nastupio je u svim uzrasnim kategorijama i postigao odličan uspjeh osvojivši 15 medalja što je u ukupnom plasmanu naš klub svrstalo na 5. mjesto. Također za najbolju natjecateljicu proglašena je Klara Mura koja je u kategoriji -57kg osvojila zlatnu medalju efektnim pobjedama, javio je Slaviša Bradić.

Ira Bradić, Klara Mura, Borna Rošić i Stribor Del Vechio bili su najbolji u svojim kategorijama, Marko Drozdek, Ena Brkić, Danis Emšo, Gabrijel Horvat i Helena Stanišić bili su srebrni dok su Nadija Ridžal, Lucija Grozdanić, Marnino Arzon, Žak Buneta i Antonio Funarić osvojili treća mjesta.