Kadeti NK Opatija poraženi na Bahalinu @ Novi Vinodoloski

NK Opatija – Kadeti

Novu priliku za prvom pobjedom imati će već ove nedjelje kad im u goste stiže ekipa Naprijeda iz Hreljina.

Novi Vinodolski – Jučer su kadeti odigrali odgođeni susret 4. Kola u Vinodolu i na njihovu žalost vratili se poraženi, iako su po igri i rezultatu u prvom poluvremenu mogli proći i bolje.

Kadeti Opatije ni u trećem susretu ove sezone nisu uspjeli u namjeri da se dočepaju prve prvenstvene pobjede. Bili su na dobrom putu, imali su i igru i rezultat sve do pred kraj utakmice, a onda su u 6 minuta dopustili svojim protivnicima, igračima Vinodola, da preokrenu rezultat u svoju korist. Ostaje žal za propuštenom prilikom, ali i malo zadovoljstvo zbog prikazane vrlo dobe igre i prvog postignutog zgoditka ove sezone (David Mrđenović). Novu priliku za prvom pobjedom imati će već ove nedjelje kad im u goste stiže ekipa Naprijeda iz Hreljina.

2 HNL ZAPAD – PODSKUPINA A
Kategorija: KADETI

Igralište. Bahalin ( Novi Vinodolski )
Sudac: Danijel Trbulin ( Rijeka )
Pomoćni: Tomi Veljačić, Igor Čepić ( Kostrena )
Delegat: Davor Vukelić ( Crikvenica )

NK VINODOL – NK OPATIJA 2 : 1 (0:1)
Ravlić, Ciceran (80′ Žic), J.Kovčalija, Trošelj, Martinčić (80′ Brubnjak), Mohorovičić (66′ Rupnik), Kurti (62′ Klarić), Antolović, D.Mrđenović (56′ Nikčević), Bojić, Mrzlić
Trener: Đani Sinožić

Strijelci: 0:1 David Mrđenović u 36′; 1:1 Ivan Pavlović u 72′; 2:1 Luka Filipović u 78′ iz 11 m