Tekst iz arhive. Stranice su u međuvremenu redizajnirane!
Klasika i šampanjac @ Opatijski portun
…moram priznati da sam jako zadovoljan kako u Opatijskom portunu cijela glazbena priča funkcionira…
Opatija - Prošle nedjelje u novootvorenoj galeriji Opatijski portun u Opatiji nastupio je Kvartet Veljak.
U ugodnoj atmosferi, Nataša, Maja, Vid i Valter Veljak izveli su djela slavnih skladatelja klasične glazbe te još jedanput opatijskoj publici predstavili svoje iznimno umijeće sviranja.
- Atmosfera u galeriji bila je prekrasna, došlo nam je dosta posjetitelja, a zvukovi njihovih instrumenata stopili su se s ambijentom. Moram priznati da sam jako zadovoljan kako cijela glazbena priča funkcionira u Opatijskom portunu, kazao nam je Silvano Martinčić Salpa, vlasnik galerije.
Uz tri bisa, koja na koja su ih pozvali svi prisutni posjetitelji, i ugodnog ćaskanja uz šampanjac nakon koncerta, možemo samo poželjeti još ovakvih koncerata. Ovim eventom opet je potvrđena jaka veza opatijske publike i klasične glazbe.
Nikola Cvjetović / Liburnija.net
Vezane vijesti:
Kvartet Veljak @ Opatijski Portun
FOTO, VIDEO: Marinov ‘Fotostrip’ @ Opatijski portun
