Kvalifikacije kadeta za PH : Kadeti bolji od Delfina i u uzvratu

vaterpolo_glavan_2016_mujma (1)

Kao i u prvoj utakmici ova dva suparnika Opatijci su nakon početne prednosti Delfina brzo preuzeli stvari u svoje ruke i na poluvremenu imali velikih šest golova prednosti.

Volosko – Igrači trenera Damira Glavana plasirali su se u daljnji tijek takmičenja kvalifikacija, za plasman na završnicu prvenstva Hrvatske, pošto su i u uzvratnoj utakmici bili bolji od vaterpolista Delfina.

Kao i u prvoj utakmici ova dva suparnika Opatijci su nakon početne prednosti Delfina brzo preuzeli stvari u svoje ruke i na poluvremenu imali velikih šest golova prednosti. Nakon što su početkom treće četvrtine prednost povećali na 12 : 4 trener Glavan je priliku dao svim igračima što je ekipa iz Rovinja iskoristila i do kraja utakmice smanjila razliku za konačnih 16 : 12 u korist opatijskih vaterpolista.