Kvalifikacije za kup Hrvatske : Poraz juniora u Zagrebu

Ekipa Zagreba vodila je tijekom cijelog susreta, a Opatijci su stizali rezultat sve do četiri i pol minuta prije kraja kada kod rezultata 11 : 11 domaći igrači pogađaju za 12 : 11.

Volosko – U utakmici 1. kola kvalifikacija juniora za odlazak na završni turnir kupa Hrvatske vaterpolisti Opatije poraženi su u Zagrebu od istoimenog domaćina rezultatom 15 : 11.

Ekipa Zagreba vodila je tijekom cijelog susreta, a Opatijci su stizali rezultat sve do četiri i pol minuta prije kraja kada kod rezultata 11 : 11 domaći igrači pogađaju za 12 : 11. Nakon toga, u razmaku od samo 30 sekundi, postižu još dva gola čime rješavaju pitanje pobjednika.