Kvalifikacije za Kup RH : I mlađi juniori prošli dalje

Početno vodstvo gostiju od 2 : 0 nije pokolebalo Opatijce koji početkom druge četvrtine preokreću rezultat u svoju korist nakon čega Osječani uspijevaju samo još jednom izjednačiti na 3 : 3.

Volosko – Nakon što su se dan prije juniori plasirali u daljnji tijek takmičenja i mlađi juniori ponovili su taj uspjeh, ali za razliku od svojih starijih kolega koji su imali puno lakši posao protiv Zagreba oni su u utakmici sa Krunom Osijek morali loviti dva gola minusa iz prvog susreta odigranog u Osijeku.

Početno vodstvo gostiju od 2 : 0 nije pokolebalo Opatijce koji početkom druge četvrtine preokreću rezultat u svoju korist nakon čega Osječani uspijevaju samo još jednom izjednačiti na 3 : 3. Sve potom odlazi na stranu opatijskih vaterpolista koji predvođeni raspoloženim dvojcem Rakovac – Radetić te vratarom Čubranićem na kraju slave sa uvjerljivih 11 : 7 čime poništavaju prednost gostiju i zasluženo prolaze dalje.

U posljednjoj fazi kvalifikacija Opatijci u dvije utakmice moraju biti uspješniji od svojih prvih susjeda Primorja EB kako bi izborili plasman na završnicu Kupa.