Kvalifikacije za kup RH : Kadeti prošli u drugi krug

Arhiva Liburnija.net

Za razliku od prve utakmice u kojoj su opatijski vaterpolisti nakon uvjerljivog vodstva iz prve četvrtine dozvolili svojim suparnicima da im se rezultatski približe u jučerašnjem uzvratu nikakvih dvojbi nije bilo.

Volosko – Uvjerljivom domaćom pobjedom u uzvratnoj utakmici kvalifikacija za kup Hrvatske protiv rovinjskog Delfina igrači trenera Šimca plasirali su se u naredni krug gdje ih očekuje dvoboj sa Krunom Osijek.

Za razliku od prve utakmice u kojoj su opatijski vaterpolisti nakon uvjerljivog vodstva iz prve četvrtine dozvolili svojim suparnicima da im se rezultatski približe u jučerašnjem uzvratu nikakvih dvojbi nije bilo. Od samog početka Opatijci su ozbiljno krenuli ka golu gostujućeg vratara Komadine i iz četvrtine u četvrtinu povećavali svoju prednost do konačnih 14 : 5.

Najefikasniji opatijski igrači bili su Grubješić sa pet i Fućak sa četiri postignuta pogotka.