Kvalifikacije za Kup RH : Kadetima pobjeda protiv Delfina

liburnijanet_opatija_zpk_kadeti_sm…vaterpolisti Opatije nastavljaju svoj pobjednički niz i to s uvjerljivom razlikom…
…ova utakmica pokazala se je kao dobra uvertira za naredni vikend…

Volosko – U utakmici kvalifikacija za plasman na završnicu Kupa Hrvatske za kadete opatijski vaterpolisti uvjerljivo su porazili Delfin iz Rovinja rezultatom 13 : 7.
Osim uvodnih par minuta u kojima su vaterpolisti Delfina prijetili, sve ostalo je bilo na strani Opatijaca koji su ponovno predvođeni odličnim Radetićem iz minute u minutu povećavali prednost do konačnih + 6.
Bilo je tu prelijepih golova ali i lucidnih asistencija čak i onih najmlađih kao što je Niko Krainer rođen 2002. godine. Sve u svemu dobra uvertira za naredni vikend kada slijede možda i odlučujuće utakmice protiv Krune Osijek.
Delfin : Opatija 7 : 13
( 0 : 1, 2 : 4, 3 : 2, 2 : 6 )

Suci : Alberto Košara ( Rovinj ) i Dinko Lavrnja ( Rijeka )
Opunomoćenik HVS-a : Davor Grubišić ( Rijeka )

Delfin : Silvijo Poropat, Filip Šantić 2, Marko Stupin 1, Nicolo Venier 1, Matija Rubil 1, Filip Komšić, Luka Rabar, Filip Radetić, Andre Čakar, Leo Bogdanović, Diego Ružić 2
Trener : Arijano Banko
Opatija : Fran Čubranić, Josip Paradžik 2, Kristian Tončić, Ivan Popović 4, Niko Krainer, Dino Žigulić, Tin Brubnjak 1, Ivo Radetić 5, Ivan Ivanković, Marko Blažić 1, Josip Bernetić
Trener : Željko Šimac