Kvalifikacije za PH : Juniori poraženi i u uzvratu

....ilustracija...

….ilustracija…

Do poluvremena je utakmica koja se igrala na prekrasnom, novom bazenu na Sveticama, bila potpuno otvorena, a rezultat je u tom trenutku glasio 5 : 5.

Volosko – I u uzvratnoj utakmici razigravanja u kvalifikacijama za nastup na završnici prvenstva Hrvatske juniori vaterpolo kluba Opatija poraženi su od svojih vršnjaka iz zagrebačkog Medveščaka te su time završili put u ovogodišnjem takmičenju.

Do poluvremena je utakmica koja se igrala na prekrasnom, novom bazenu na Sveticama, bila potpuno otvorena, a rezultat je u tom trenutku glasio 5 : 5. U drugom dijelu susreta dogodio se očit pad igre i fizičke spreme kod opatijskih vaterpolista koji su u Zagreb doputovali bez nekoliko bitnih pojedinaca pa su domaći igrači taj dio lako riješili u svoju korist i na kraju zabilježili uvjerljivu pobjedu.