Kvalifikacije za PH : Juniori u zaostaloj utakmici pobijedili ZPK

vk_opatija_juniori_2014

Domaći vaterpolisti su nakon izjednačene utakmice u prve dvije i pol četvrtine krajem trećeg dijela došli do velika tri gola prednosti međutim igrači trenera Kancijanića tada ubacuju u višu brzinu i serijom 7 : 0 dolaze do zaslužene pobjede.

Volosko – U zaostaloj utakmici kvalifikacija za prvenstvo Hrvatske za juniore opatijski vaterpolisti su u Zagrebu bili uspješniji od svojih vršnjaka iz Zagrebačkog plivačkog kluba čime su takmičenje završili sa ukupno pet pobjeda i jednim porazom.

Utakmica koja je odigrana u malom 25 metarskom bazenu kraj Doma sportova protekla je u revijalnom tonu, sa velikim brojem pogodaka na obje strane, što je inače i karakteristika kada se igra na manjem polju od onog predviđenom propozicijama.

Zatvoreno plivalište Mladosti
Utakmica kvalifikacija juniora za prvenstvo Hrvatske – skupina Sjever
ZPK : Opatija 13 : 16
( 3 : 4, 4 : 1, 4 : 5, 2 : 6 )

Suci : Vlatko Večkovec i Borna Hrestak ( oba Zagreb )
Gledatelja : 50

ZPK : Bedeković, Garić 3, Mišura, Prtenjača, Krhlanko 1, Brtan 2, Obranić 4, Horvat 1, Vragović 1, Madunović, Capan 1
Trener : Tomislav Udovičić

Opatija : Muškardin, Biščević 1, Butorac, Vucelić 1, Rudan 1, Popović 7, Blažić, Brubnjak 3, Saftić 3, Krapić, Delač
Trener : Danijel Kancijanić