Kvalifikacije za PH : Mladostaši ponovno bolji

juniori_vk_opatija_2014

Ipak, Opatijci ulažu dodatne napore i još jednom sustižu suparnika na minutu pred kraj treće četvrtine što se pokazuje nedovoljno za barem minimalnu pobjedu jer gosti rade seriju od 4 : 0 kojom zaključuju utakmicu.

Rijeka – Juniori Vaterpolo kluba “Opatija“ završili su svoj nastup u kvalifikacijama za plasman na završnicu prvenstva Hrvatske pošto su i u uzvratnom susretu od njih bolji bili vršnjaci iz ZVK Mladost. Kao i u zagrebačkoj utakmici Mladostaši su cijelim tijekom imali prednost a opatijski vaterpolisti su hvatali rezultatski minus.

U prvom poluvremenu igrači trenera Kancijanića dostigli su zaostatak od 5 : 2 te se na odmor otišlo rezultatom 5 : 5. Međutim početkom trećeg dijela gosti ponovno bježe na tri zaveslaja prednosti zahvaljujući raspoloženim Mijatovićem i Buljanom pa već tada postaje jasno da domaći igrači neće uspjeti nadoknaditi prednost zagrebačkih vaterpolista iz prvog susreta.