Kvalifikacije za PH : Pobjede juniora i mlađih juniora

Uzvratne utakmice trebale bi se odigrati sljedeće subote u Slavonskom Brodu.

Volosko – Dvije pobjede nad vršnjacima iz Osijeka zabilježili su juniori i mlađi juniori u nastavku kvalifikacija za plasman na završnicu prvenstva Hrvatske, čime su došli na korak do odigravanja majstorice sa najslabije plasiranim prvoligašem iz Sjeverne skupine.

U prvoj utakmici juniori su odigrali vrlo pametno i zrelo te su u jednom trenutku, koncem treće četvrtine, imali visokih 8 : 2.Do kraja međutim gosti ipak postižu nekoliko pogodaka pa poraz dovode na za njih podnošljivih -4.

U drugom susretu mlađi juniori su se pokazali kao puno kvalitetnija ekipa od svog protivnika pa nakon izjednačenih prvih desetak minuta u potpunosti preuzimaju kontrolu nad utakmicom i u jednom trenutku stižu do prednosti od čak 17 : 9.Do kraja ipak malo spuštaju nogu sa gasa i dozvoljavaju gostima dva laka gola u završnici za konačnih 17 : 11.