Kvalifikacije za PH : Uvjerljivi Mladostaši

vaterpolo_kadeti_sm…sve u svemu, ostvaren je puno bolji rezultat opatijskih vaterpolista, u odnosu na zimu…
Opatija – U drugoj utakmici kvalifikacija za PH mlađi juniori Opatije poraženi su od jake Mladosti rezultatom 15 : 4. Nakon lošeg početka i izgubljene prve četvrtine Opatijci su uspjeli parirati domaćinima u drugoj te posebno u trećoj četvrtini koja je završila neodlučeno 2 : 2.
Međutim, u posljednjih sedam minuta igrači Mladosti ubacuju u višu brzinu koja im na kraju ipak donosi uvjerljivu pobjedu. Sve u svemu puno bolji rezultat opatijskih vaterpolista u odnosu na zimu kada je razlika bila duplo veća.
Mladost : Opatija 15 : 4
( 3 : 0, 4 : 2, 2 : 2, 6 : 0 )

Mladost : Matijević, Buljan, Mijatović 2, Gagulić 4, Knežević 2, Jurjević 2, Brkić, Ereš 1, Kormanić, Živković 1, Jajčinović 1, Miočević 1, Živković, Schonwald 1
Trener : Hrvoje Hrestak
Opatija : Čubranić, Paradžik, Krainer, Frank, Popović, Blažić Mat. 1, Rakovac 2, Radetić, Rudan, Vrdoljak 1, Blažić Mar., Možetić, Frković
Trener : Danijel Kancijanić