Kvalifikacije za završnicu PH : Juniori deklasirali Zagreb

...ilustracija...

…ilustracija…

Opatijci su u utakmicu na bazenu u Utrinama krenuli uraganski i prvu četvrtinu riješili u svoju korist rezultatom 6 : 0 da bi nakon toga u nešto lakšem ritmu odradili ostatak utakmice.

Volosko – Opatijski juniori predvođeni trenerom Kancijanićem pobijedili su na gostovanju u Zagrebu istoimenu momčad rezultatom 20 : 8 te nakon dva kola zauzimaju vrh tablice sa maksimalnim učinkom.

Opatijci su u utakmicu na bazenu u Utrinama krenuli uraganski i prvu četvrtinu riješili u svoju korist rezultatom 6 : 0 da bi nakon toga u nešto lakšem ritmu odradili ostatak utakmice. Posebno se to odnosi na posljednjih osam minuta kada se nisu igrale obrane što je rezultiralo sa ukupno 12 golova na obje strane.