Masters tenis turnir: Najbolji tenisači regije odmjerili snage @ Rukavac

masters_tk_damar_rukavac (6)

Pravo nastupa po kategorijama imalo je 8 najboljih igrača sa rang liste Teniskog saveza PGŽ-a iz serije turnira odigranih u Rukavcu, Opatiji, Kastvu, Crkvenici i Pećinama.

Rukavac – U organizaciji Tenis kluba Rukavac i Teniskog saveza PGŽ-a, prošlog vikenda održan je Masters Primorsko-goranske županije do 11 i 15 godina te turnir seniora, na terenima sportskog centra ”Damar“ u Rukavcu, na kojem se okupilo 48 tenisača iz cijele regije.

masters_tk_damar_rukavac (1)

Kod dječaka do 11 godina slavio je Andrija Despotović (Kvarner) ispred domaćeg igrača Adrijana Hržića (Rukavac). 3.mjesto podijelili su Niko Krajner (Opatija) i Dorijan Tipura (Kastav) U svim kategorijama odigran je i utješni turnir. Do 11 godina utješno slavio je Mak Vehabović (Kvarner) ispred Emanuela Ivkića (Kastav).

Kod djevojčica do 11 godina 1. mjesto osvojila je Maja Stanić (Kastav) , 2. mjesto Lucija Jović (Kastav), a 3. mjesto podijelile su Nika Dundović (Pećine) i Laura Velnić (Pećine). Na utješnom turniru 1. mjesto osvojila je Leona Šalevska (Opatija), a 2. mjesto Lara Hunčak (Kastav).

masters_tk_damar_rukavac (2)

Osvajač Mastersa do 15 godina je Filip Šepić (Kvarner), 2. mjesto osvojio je Stjepan Balen (Kvarner) a 3.mjesto podijelili su Marko Juračić (Kastav) i Mateo Martinović (Kastav). Niko Bagarić (Rukavac) bio je najbolji na utješnom turniru ispred Frana Legovića (Kvarner).

Kod djevojčica do 15 godina slavila je Lucija Žagar (Opatija) ispred Martine Pavoković (Kastav). 3.mjesto podjelile su Sara Jurdana (Rukavac) i Teona Šalevska (Opatija). Utješni turnir 1. Mjesto Nea Bagarić (Rukavac) ispred Ive Crnković (Kvarner).

Kod seniora slavio je Ivan Cerović (Kvarner), 2. Mjesto pripalo je Marinu Rosović (Kvarner), 3.mjesto podijelili su Dejan Kinkela (Rukavac) i Ivan Fazlić (Kvarner). Utješni turnir osvojio je Marko Boltužić (Opatija), 2.mjesto pripalo jje Deanu Filipoviću (Rijeka)

Kod seniorki u finalu igrao se susret domaćih tenisačica. Slavila je Alesia Bučković (Rukavac) 2.mjesto osvojila je Maja Tuhtan (Rukavac). 3.mjesto podjelile su Sandra Lazić (Rukavac) i Lucia Žagar (Opatija). Utješni turnir osvojila je Željka Pupovac Rogić (Pećine), a 2. mjesto Lauri Vukić (Rukavac).