Međužupanijska liga U – 13 : Djevojke sretnije i spretnije

vaterpolo_biograd_sm…iako su imali vodstvo od 4 : 2, djevojke su u posljednjim minutama uspjele preokrenuti rezultat…
Volosko – U zaostaloj utakmici 1. kola međužupanijske lige U – 13 mladi Opatijci poraženi su od juniorki ŽVK Primorje rezultatom 6 : 4.
Lišeni pomoći dvojice vrlo važnih igrača, Popovića i Frketića, mladići trenera Željka Šimca imali su vodstvo 4 : 2, samo četiri i pol minute do kraja utakmice, ali ipak nisu uspjeli pobijediti vrlo borbene protivnice koje su između ostalog iskoristile i promjenu golmana u opatijskim redovima.
Naime umjesto odličnog Čubranića u posljednjih pet minuta na gol je stao mladi i neiskusni Sušanj koji nakon početne obrane do kraja više nije imao uspješne intervencije.
ŽVK Primorje : Opatija 6 : 4
( 1 : 2, 1 : 0, 0 : 1, 4 : 1 )

Sudac : Nikola Pajalić
Gledatelja : 100

ŽVK Primorje : Enea Skračić, Ana Vrcelj 1, Tea Vrcelj 2, Ana Hibšer, Elena Valković 1, Nina Tomaš, Nina Hibšer 2
Trener : Mauro Mervcich
Opatija : Fran Čubranić, Josip Paradžik 1, Kristijan Tončić, Dino Žigulić 1, David Stefanović, Tin Brubnjak, Ivo Radetić 2, Ivan Ivanković, Leopold Sušanj, Marko Blažić, Andrej Fućak
Trener : Željko Šimac