Mlađi kadeti osvojili Međužupanijski Kup

vaterpolo_osijek_kadeti_1…nakon osvojenog prvenstva mlađi kadeti nastavljaju svoj pobjednički niz…
Volosko – Na plivalištu u Kostreni ove nedjelje odigran je Međužupanijski Kup U – 13 u organizaciji Vaterpolo kluba Jadran i Vaterpolo saveza Primorsko – Goranske Županije na kojem je učestvovalo pet ekipa.
Osim domaćina Jadrana sudjelovali su još Lošinj Jazon, CPK Crikvenica, Delfin Rovinj te Opatija.
Prvo mjesto osvojila je ekipa mlađih kadeta Opatije koji su pobijedili sve svoje suparnike i tako nakon osvojenog prvenstva, uvjerljivo osvojili i drugi naslov u 2010. godini.
Za pobjednike su nastupili : Fran Čubranić, Josip Paradžik, Kristian Tončić, Ivan Popović, Ivan Frketić, Dino Žigulić, Eric Milisavljević, Tin Brubnjak, Ivo Radetić, Ivan Ivanković, Janko Jardas, Marko Blažić, Josip Bernetić i Andrej Fućak predvođeni trenerom Krešimirom Turinom.