NK Mune: Ekipa NK Omišlja uspješnija

Arhiva Liburnija.net: Seniori NK ‘Mune’

Ove nedjelje, 25.studenog, na svome će terenu nogometaši Muna odigrati posljednju utakmicu jesenskog dijela prvenstva, a snage će odmjeriti sa nogometnim klubom Goranin. Bit će to derbi začelja, utakmica posljednje i pretposljednje plasiranih klubova Prve ŽNL.

Mune – 12. kolo 1. ŽNL po kišnom se vremenu odigralo prošle nedjelje u Omišlju, a nogometaši Muna propustili su priliku da uknjiže nova tri boda. Gosti su igrali, a domaćini postizali pogotke.

Munjci su odlično otvorili utakmicu i u 22 minuti poveli nakon što je Ivančević ubacio loptu u kazneni prostor domaćina, a Pecman istu ”školski“ pospremio u mrežu Jedrilinića. Do kraja poluvremena domaćini gotovo da i nisu prešli svoju polovicu igrališta, a gostujuća ekipa je promašila tri dvjestopostotne prilike za povećanje prednosti. Domaćini su jedini udarac prema golu uputili u 40.minuti i to sa 35 metara. Slobodni udarac izveo je Grubišić, gostujući golman Baržić postavio je živi zid, ali nije dobro zatvorio svoju stranu gola i lopta, na iznenađenje svih prisutnih, završava u mreži – 1:1.

I u nastavku utakmice, gosti su bili bolja ekipa i stalno su pokušavali postići novi pogodak, ali lopta jednostavno nije htjela u gol. Do kraja utakmice domaćini su tri puta pucali na gol i od toga je dvaput lopta zatresla mrežu D. Ružića.

Svakako treba spomenuti i da sudac Cvijović ove nedjelje nije bio na visini zadatka, te je kao posljedica toga na momente utakmica bila preguba i na granici incidenta. Ove nedjelje, 25.studenog, na svome će terenu nogometaši Muna odigrati posljednju utakmicu jesenskog dijela prvenstva, a snage će odmjeriti sa nogometnim klubom Goranin. Bit će to derbi začelja, utakmica posljednje i pretposljednje plasiranih klubova Prve ŽNL.

1. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA – 12. KOLO
NK OŠK Omišalj – NK Mune 3:1 (1:1)

Stadion: Omišalj
Gledatelja: 50
Sudac: Marko Cvijović (Rijeka)
Pomoćnici: Stojaković (Lovran), Kulaš (M.Draga)
Strijelci: 0:1 Pecman (22′), 1:1 Grubišić (40′), 2:1 Šare (70′), 3:1 Krstinić (71′)
Žuti kartoni: Rožajac, Radić (OŠK Omišalj), Cetina, Vidmar, Šokčić (Mune)

NK Omišalj: Jedrilinić, Žuvić (od 46′ Radić), Turčić, Cerić, Žuvić, Rožajac, Šehić (od 87′ Gržetić), Toić, Šare, Grubišić, Vračar (od 67′ Krstinić)
Trener: Izidor Grgurić

NK Mune: Baržić (od 46′ D.Ružić), Šokčić, Dramac, Perčić, Doričić, Cetina (od 54′ Mohorovičić), R.Ružić (od 46′ Dubrović ), Beni, Ivančević (od 71′ Stanić), Pecman, Vidmar
Trener: Sandi Šneler