NK Opatija: Gosti ostali s 6 igrača, utakmica prekinuta

nk_opatija_sm_sto-2…utakmica je prekinuta nakon što su domaći postigli svoj deveti zgoditak i nakon što su gosti ostali sa samo šest igrača na terenu…
Opatija – Prošlog vikenda juniori Opatije ugostili su igrače NK Crikvenice. Gosti su došli sa 8 igrača i odigrali samo 36 minuta, kada je rezultat već bio 9:1.
Utakmica koja je trajala nešto više od 30 minuta bila je možemo slobodno reći igra na jedan gol, i to onaj gostujući.
Takva situacija i malen broj igrača natjerao je goste da već u 36 minuti odglume dvije ozljede i završe ovaj susret jer pravilo glasi da se igra može nastaviti samo ako u polju imamo najmanje 7 igrača. U zadnjem kolu Opatijci gostuju u Klani i žele uzeti sva tri boda te nastaviti pobjednički niz.
HNL ZAPAD – PODSKUPINA A
Kategorija: JUNIORI
Igralište NK Opatije
Suci: Branko Vučinić (Rijeka), Robi Stojaković (Lovran), Nenad Dragović (Viškovo)

NK OPATIJA – NK CRIKVENICA 9 : 1 (9:1) – prekid u 36 minuti
NK OPATIJA: Jakopović, Marinčić, Tominić, Carrera, Benčan, Srok, Šaina, Smolčić, Francetić, Gačanin, Tadić
Trener: Dragan Tadić
Strijelci: 1:0 Andrej Gačanin u 6′; 2:0 Antonio Tadić u 11′; 3:0 Antonio Carrera u 13′; 4:0 Antonio Carrera u 21′; 4:1 Dean Gašparović u 23′ 5:1 Mario Smolčić u 24′; 6:1 Mario Smolčić u 26′; 7:1 Antonio Tadić u 28′; 8:1 Antonio Tadić u 34′; 9:1 Marko Francetić u 36′

Liburnija.net: Nogometni klub Opatija - Juniori