NK Opatija: Izvještaji s utakmica mlađih uzrasta

Trenutak kad Dominik Mohorovičić zabija za 0:11

U nastavku teksta pročitajte kompletne izvještaje s utakmica, odigranih proteklog vikenda, mlađih uzrasta opatijskog kluba.

Opatija – Još jedan rezultatski uspješan vikend za nogometaše Opatije je iza nas. Kadeti i juniori gostovali su u Crikvenici i kući se vratili s dvije pobjede s kojima su zadržali svoje visoke pozicije na ljestvici ( kadeti treće, juniori drugo mjesto ). Mlađi i stariji pioniri bili su domaćini svojim vršnjacima iz NK Zamet i također ostvarili dvije pobjede, a u ovom izvještaju donosimo rezultate kadeta i juniora te mlađih i starijih pionira.

Kategorija: KADETI
Kolo: 9
Igralište : Gradski stadion ( Crikvenica )
Suci: Josip Karlo Kostelac ( Omišalj ), Bojan Sobol ( Rijeka ), Dean Mavrlja ( Rijeka )
Delegat: Jurica Baričević ( Rijeka )
Liječnik : dr Stevo Mirić
Povjerenik za sigurnost : Marinčić Ljubomir

NK CRIKVENICA – NK OPATIJA 0 : 13 ( 0 : 7 )
NK OPATIJA:
Opalić, Žic (48′ I.Sušanj ), A.Šaina (48′ Poljak ), Vrdoljak (53′ Cetin ), Selimović, Bobinac ( 53′ Bačvarov ), Tercolo (53′ Kostić ), Mohorovičić, Nikčević , Rupnik, Antolović
Trener: Đani Sinožić

Strijelci: 0:1 Martin Antolović u 3′; 0:2 Vito Tercolo u 6′; 0:3 Oton Selimović u 10′; 0:4 Andrej Rupnik u 24′; 0:5 Vito Tercolo u 32′; 0:6 Martin Antolović u 35′; 0:7 Niko Nikčević u 37′; 0:8 Niko Nikčević u 47′; 0:9 Antonio Cetin u 63′; 0:10 Niko Nikčević u 69′; 0:11 Dominik Mohorovičić u 73′; 0:12 Niko Nikčević u 77′; 0:13 Lovro Kostić u 79′

Rezultatski uvjerljiva pobjeda kadeta kojima je protivnik olakšao “posao” jer su nastupili sa samo 10 igrača od kojih je polovicu ( 5 ) bilo uzrasta “stariji pioniri”. Već u prvih 10′ igrači trenera Đanija Sinožića riješili se sve dvojbe i ozbiljnim pristupom “utrpali” 3 brza gola, da bi do kraja utakmice postigli ukupno 13 zgoditaka u čemu je prednjačio Niko Nikčević s 4 postignuta gola. Ova utakmica bila je prigoda i za igrače koji inače imaju manju ili nikakvu minutažu.

Liburnija.net: Kadeti s trenerom Đanijem Sinožićem

2.HNL ZAPAD – PODSKUPINA A
Kategorija: JUNIORI
Datum: 03.11.2013.
Kolo: 9
Suci: Bojan Sobol ( Rijeka ), Josip Karlo Kostelac ( Omišalj ), Dean Mavrlja ( Rijeka )

NK CRIKVENICA – NK OPATIJA 0 : 3 ( 0 : 0 )
NK OPATIJA:
Uni, Pavešić, Martinčić (46′ Trošelj ), M.Srok, Mahulja, Đ.Kurti (70′ Rigović ), Mrzlić ( 46′ Carrera ), Bojić , Radan, Lohinski, Ciceran
Trener: Dalibor Zobić

Strijelci: 0:1 Nicholas Rafael Lanos Lohinski u 60′; 0:2 David Radan u 65′; 0:3 Danijel Rigović u 90′

Igrači trenera Dalibora Zobića, za razliku od kadeta, ušli su u utakmicu očito malo previše opušteni te im je domaćin u prvih 45′ stvarao dosta problema. Vjerojatno bi utakmica i prije bila riješena da su Mrzlić i Bojić u prvom poluvremenu bili precizniji u situacijama kad je teže promašiti nego pogoditi, ovako je neizvjesnost trajala sve do 60′ kad je prinova u redovima Opatijaca Nicholas Rafael Lanos Lohinski efektno završio lijepu i preciznu akciju Bojića. Samo 5′ kasnije David radan je svoju solo akciju po lijevoj strani još ljepše završio preciznim i prizemnim udarcem u suprotan kut domaćeg vratara (u službenom zapisniku piše da je zgoditak postigao Jan Ciceran). Točku na i stavio je Danijel Rigović u posljednjoj minuti susreta, također nakon lijepe solo akcije.

NK OPATIJA:
Bezinović , Juranović (40′ Hrmić ),L.Bilajac, A.Sikirica , Šepić (40′ Jozić ), Šimić, Čizmarević (40′ N.Čule ), Ivančić (31′ A.Sikirica ), Ajanović (40′ N.Džaja ), Pozderac (31′ Vanja ), Horvatić, Marok Zanet (31′ Došen )
Trener: Igor Tkalčević

Strijelci: 1:0 Mateo Šepić u 4′; 2:0 Edi Ajanović u 6′; 3:0 Mateo Šepić u 11′; 4:0 Filip Šimić u 13′; 5:0 Din Pozderac u 21′; 6:0 Ivan Horvatić u 23′; 7:0 Andrej Ćizmarević u 29′; 8:0 Ivan Vanja u 42′; 9:0 Matija Jozić u 46′; 10:0 Filip Šimić u 53′

Liburnija.net: Mlađi pioniri s trenerom Tkalčevićem

Kolo: 9
Kategorija: STARIJI PIONIRI

NK OPATIJA – NK ZAMET 8 : 1 (4:0)
NK OPATIJA:
Uzelac (36′ Vrkić ) , Lončarica, Smolica, M.Jukičić, Pobar (49′ Josipović ), T.jukičić, Tešić (46′ Vlah ), Gerčer (42′ Paro ), A.Sušanj (36′ Memeti ), Surina, Matulja
Trener: Goran Brajković

Strijelci: 1:0 Karlo Surina u 15′; 2:0 Karlo Surina u 19′; 3:0 Andrej Sušanj u 31′; 4:0 Karlo Surina u 34′; 5:0 Karlo Surina u 40′; 6:0 Loris Lončarica u 55′; 7:0 Loris Lončarica u 59′; 7:1 Mateo Paladin u 62′; 8:1 Borna Paro u 68′

Liburnija.net: Stariji pioniri...

Liburnija.net: Stariji pioniri…