NK Opatija: Izvještaji s utakmica starijih i mlađih Morčića

Arhiva Liburnija.net: Mlađi morčići u akciji @ Opatija

U nastavku pročitajte kako su najmlađi registrirani nogometaši Opatije prolazili u utakmicama sa svojim suparnicima.

Opatija – Zbog administrativno-tehničkih poteškoća u posljednje vrijeme nismo izvještavali o utakmicama mlađih i starijih morčića. No, nakon što smo dio tih “prepreka” ( službeni zapisnici ) uspjeli “preskočiti” ( doći do nekih zapisnika ) u nastavku pročitajte kako su najmlađi registrirani nogometaši Opatije prolazili u utakmicama sa svojim suparnicima.

LIGA MORČIĆA
Kolo: 11
Kategorija: ML. MORČIĆI
Igralište: NK Opatije
Sudac: Nikica Zupčić ( Rijeka )

NK OPATIJA – NK GROBNIČAN 3 : 2 ( 0 : 1 )
Mulvaj, Brkić, Gvozden, V.Bogolin, Blečić, Priskić, J.Sinožić, Blagdanić, Pepelnik, Bujas, K.Kurti, Bolterstein, Diković
Trener: Boris Petrovčić

Strijelci: 0:1 Marko Krešević u 18′; 0:2 Vid Čargonja u 28′; 1:2 Ian Priskić u 32′; 2:2 Kristijan Kurti u 37′; 3:2 Ian Priskić u 42′

Iako su gosti s Grobnika imali vodstvo od 0:2, to nije obeshrabrilo najmlađi nogometaši Opatije smogli su snage, rekli bi treneri, pokazali da su karakterni igrači i utakmicu rezultatski okrenuli na svoju stranu. Najzaslužniji za potpuni preokret i najraspoloženiji igrač u crno-bijelim dresovima Ian Priskić.

Liburnija.net: Mlađi morčići s trenerom Borisom Petrovčićem

Datum: 17.04.2013
Kolo: 11
Kategorija: ST. MORČIĆI

NK OPATIJA – NK GROBNIČAN 1 : 1 ( 0 : 1 )
N.Džaja, Pozderac, Hrmić, Čule, Zanet Marok, Kumičić, Ajanović, Traub, Mersnik
Trener: Dražen Krnjatić

Strijelci: 0:1 Franko Bosančić u 12′; 1:1 Dominic Traub u 42′

Za razliku od mladjih, stariji morčići Opatije nisu uspjeli preokrenuti rezultat u svoju korist, već “samo” izjednačiti

Liburnija.net: Dominic Traub

Kolo: 12
Igralište: Šmrika

NK PRIMORAC – NK OPATIJA 3 : 2 ( 1 : 1 )
Mulvaj, Buršić, Gvozden, Blečić, J.Sinožić, Blagdanić, Pepelnik, Bujas, K.Kurti, Piveta, Peruč

Strijelci: zbog nedostatka službenog zapisnika, navodimo samo strijelce za Opatiju – Tin Blečić za 1:1, i Juraj Sinožić za 2:2

Protiv ekipe koja je na zimskom turniru u dvorani Mladosti na Trsatu, osvojila prvo mjesto ( podsjećanja radi, naši mlađi morčići bili su četvrti ), Opatijci su se dva puta “vraćali” tj. izjednačili, no nakon što su dječaci NK Primorca minutu prije kraja postigli treći, nisu više imali vremena za još jedno izjednačenje

Datum: 20.04.2013
Kolo: 12

NK PRIMORAC – NK OPATIJA 4 : 0 ( 4 : 0 )
N.Džaja, Pozderac, Hrmić, Čule, Zanet Marok, Kumičić, Ajanović, Traub, Mersnik, Diković

Iako bi se po rezultatu dalo zaključiti da je pobjeda Primorca lagana i uvjerljiva, to na utakmici i nije tako izgledalo. Razlika je u tome , što je dječacima iz Šmrike ulazilo sve što su uputili prema vratima Opatijaca, za razliku od gostiju, koji usprkos dominaciji na terenu, nisu uspjeli iskoristiti niti jednu svoju prigodu. No, pobjeda domaćih više nego zaslužena.

Liburnija.net: Stariji morčići s trenerom Draženom Krnjatićem

Kolo: 13

NK OPATIJA – NK VINODOL 4 : 0 ( 2 : 0 )
Bolterstein, Gvozden, Buršić, Blečić, Priskić, J.Sinožić, Blagdanić, Bujas, K.Kurti, Piveta, Peruč, N.Brajković, Mulvaj

Strijelci: 1:0 Tin Blečić u 6′; 2:0 Tin Blečić u 24′; 3:0 Juraj Sinožić u 48′; 4:0 Kristijan Kurti u 49′

Još jedna domaća, “glatka” pobjeda, u utakmici u kojoj su mladi Opatijci bili puno bolji protivnik i s po dva zgoditka u svakom poluvremenu upisali nova tri boda. U današnjoj utakmici posebno se istaknuo Tin Blečić s dva zgoditka.

Kolo: 13

NK OPATIJA – NK VINODOL 3 : 5 ( 3 : 2 )
Čule, N.Džaja, Pozderac, Hrmić, Čule, Zanet Marok, Kumičić, Ajanović, Traub

Strijelci: 0:1 Antonio Veuc u 4′; 1:1 Din Pozderac u 6′; 1:2 Antonio Veuc u 8′; 2:2 Dominic Traub u 14′; 3:2 Edi Ajanović u 22′; 3:3 Benjamin Krha u 32′; 3:4 Benjamin Krha u 36′; 3:5 Benjamin Krha u 44′

Utakmica s puno golova i preokreta. I dok su u prvom poluvremenu dječaci u crno-bijelim dresovima uspijevali odgovoriti na svaki gol gostiju, potom i krasnim zgoditkom Edija Ajanovića na odmor otići s minimalnim vodstvom, u drugom poluvremenu, gosti iz Vinodola preko svog raspoloživog strijelca Benjamina Krhe, na kraju zasluženo slave i odnose u Vinodol tri boda.