NK Opatija: Mlađi pioniri remizirali, stariji pioniri upisali pobjedu @ Rijeka

ARHIVA

Mlađi pioniri Opatije remizirali su protiv Rijeke 0:0 u utakmici 10. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka, dok su stariji pioniri Opatije pobijedili u gostima Rijeku rezultatom 3:1.

Opatija – Prošlog vikenda mlađi i stariji pioniri Opatije odigrali su susrete protiv vršnjaka iz NK Rijeka.

Mlađi pioniri Opatije remizirali su protiv Rijeke 0:0 u utakmici 10. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka. U utakmici bez pogodaka riječki nogometaši uspjeli su pritisnuti nogometaše Opatije u vlastitu polovicu i stvoriti mnoštvo prilika. Međutim, vratar Balent i sjajna obrana zaključali su svoju mrežu i na kraju uspjeli sačuvati bod.

ML.PIONIRI NS NL RIJEKA 10.kolo
STADION: Robert Komen, Rijeka
UTAKMICA: RIJEKA-OPATIJA 0:0

RIJEKA: Mian, Žlibanović, Rajić, Živanović, Gračić, Pučić, Bogolin, Momčilovski, Imeraj, Srdoč, Baraba
Još su igrali: Mišković, Domijan, Berisha, Šuke, Šarić, Bradarić, Mikloš

OPATIJA: Balent, Stanić, Gojko, Čorak, Strahija, Žikić, Blečić, Kramer, Sanković, Boršić, Sjerotanović
Još su igrali: Didović, Drozdek, Nižić, Dzaja, Bilić, Slavić, Kuzmić

Stariji pioniri Opatije pobijedili su u gostima Rijeku 3:1 u utakmici 10. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka. Opatija je došla u vodstvo u sedmoj minuti. Nakon udarca iz kuta, Kurti je odbijenu loptu poluvolejem neobranjivo pospremio loptu u sam kut gola za 0:1.

Samo minutu poslije, Traub je povisio vodstvo. Sam je izašao pred Tanjića i provukao loptu ispod vratara Rijeke za 0:2. Rijeci je nadu vratio je Gajzler u 42. minuti. Oslobodio se čuvara u kaznenom prostoru i s lijeve strane pospremio loptu u donji desni kut za 2:1. Pobjedu Opatije potvrdio je Bolterstein u 59. minuti. Primijetio je da je vratar Tanjić izašao malo s vrata, potegnuo sa nekih osamnaest metara i pospremio loptu u same rašlje za konačnih 3:1, i veliko slavlje Opatijaca.