NK Opatija: Morčići neuspješni u srazu s Riječanima

Arhiva Liburnija.net: Mlađi morčići u akciji @ Opatija

Treća utakmica u pet dana za morčiće Opatije nije bila sretna i uspješna kao prethodne dvije.

Opatija – U zaostaloj utakmici 3. kola Lige morčića, opatijski morčići ugostili su vršnjake iz NK Rijeka. I dok su dječaci Rijeke mlađim morčićima Opatije očitali “lekciju” iz nogometne igre i uvjerljivo ih porazili, stariji morčići Opatije pružili su veći otpor, no nedovoljan da bi se izbjegao poraz.

Izvještaje s utakmica pročitajte u nastavku.

LIGA MORČIĆA
Kategorija: ML. MORČIĆI

Igralište: NK Opatije
Sudac: Nikica Zupčić ( Rijeka )

NK OPATIJA – NK RIJEKA 0 : 11 ( 0 : 6 )
Bolterstein, K.Kurti, Piveta, Priskić, Bujas, Blagdanić, Buršić, T.Blečić, V.Bogolin, Gvozden, Šafarek, Brkić, Pepelnik, Peruč
Trener: Boris Petrovčić

Strijelci: 0:1 Ivan Golemac u 2′; 0:2 Ivan Golemac u 4′; 0:3 Ivan Golemac u 10′; 0:4 Adriano Milanović u 16′; 0:5 Dominik Simčić u 24′; 0:6 Borna Kovačević u 25′; 0:7 Ivan Golemac u 30′; 0:8 Dominik Simčić u 40′; 0:9 Andre Franković u 43′; 0:10 Ivan Golemac u 46′; 0:11 Ivan Golemac u 49′

Treća utakmica u pet dana za mlađe morčiće Opatije nije bila sretna i uspješna kao prethodne dvije. U nadmetanju sa svojim vršnjacima iz Rijeke, imali su priliku uvjeriti se kako to izgleda kad te protivnik nadigra i uvjerljivo porazi, a da nije bilo vratara Mateja Boltersteina, poraz je mogao biti još i “teži”. U redovima gostiju, posebno se istaknuo Ivan Golemac ne samo sa šest postignutih zgoditka, nego i brojnim asistencijama. Inače, Ivan je učenik 3a OŠ Rikard Katalinić Jeretov iz Opatija.

Liburnija.net: Nogometni klub Opatija – Mlađi Morčići

Kategorija: ST. MORČIĆI

NK OPATIJA – NK RIJEKA 1 : 3 ( 0 : 2 )
Divković, N.Džaja, Traub, Pozderac, Čule, Zanet Marok, Kaftanić, Kumičić, Ajanović, Hrmić
Trener: Dražen Krnjatić

Strijelci: 0:1 David Vidović u 11′; 0:2 Karlo Zubović u 19′; 0:3 Moris Valinčić u 27′; 1:3 Dominic Traub u 39′

Tijekom cijele utakmice, stariji morčići, trenera Dražena Krnjatića, pružili su dostojan otpor kvalitetnijim Riječanima, uglavnom se branili i koristili rijetke prilike za protunapade. U prvom poluvremenu gosti su iskoristili dvije pogreške domaće obrane i poveli s 2:0, uz nekoliko promašenih tzv. “zicera”. U drugom poluvremenu Riječani su brzo povisili na 3:0, a potom dozvolili Opatijcima da preko Dominica Trauba, smanje na konačnih 1:3.

Liburnija.net: Nogometni klub Opatija – Stariji Morčići