NK Opatija: ‘Samo’ bod na gostovanju u Novalji

U većem dijelu susreta, gosti iz Opatije bili su bolja momčad i igra se uglavnom odvijala na polovici Novalje. Kompletan izvještaj pročitajte u nastavku teksta.

Novalja / Opatija – S tradicionalno teškog gostovanja u Novalji igrači Opatije vraćaju se s jednim bodom, iako su u današnjoj utakmici mogli uzeti i sva tri.

U većem dijelu susreta, gosti iz Opatije bili su bolja momčad i igra se uglavnom odvijala na polovici Novalje, no u prvom dijelu Alen Matovina nije iskoristio dvije vrlo izgledne situacije za postizanje pogodak pa se na odmor otišlo s početnih 0:0. U tom razdoblju, domaćini praktično nisu ni zapucali na vrata gostiju.

U drugom poluvremenu, ista slika, gosti napadaju i igraju, a domaćini se uglavnom brane, i u takvim okolnostima, gosti , nakon igranja rukom u svom 16-tercu, imaju prigodu za postizanje zgoditka, no udarac Tokića pogađa vratnicu i najbolja prilika za goste odlazi u nepovrat. U posljednjoj minuti susreta, i domaći ozbiljno prijete no i njihov udarac završava u vratnici.

NK NOVALJA – NK OPATIJA 0:0