NK Opatija: Treća pobjeda u nizu @ Novi Vinodolski

nk_opatija_seniori_akcija

Pokazalo se da pobjeda i vrlo dobra igra protiv Orijenta u prošlom kolu, kao i pobjeda u polufinalu Kupa PGŽ protiv Halubjana prije tri dana, očito nije bila slučajna.

Opatija – Na uvijek neugodnom terenu, u Novom Vinodolskom, s kojeg Opatijci vrlo rijetko odnose bodove, jučer su nakon dugog sušnog perioda konačno uspjeli.

Iako su domaći rano poveli i imali još jednu izglednu prigodu, gosti iz Opatije su ubrzo preuzeli “stvar” ( igru ) u svoje ruke, do poluvremena, preko Krešića uspjeli poravnati rezultat, a u drugom poluvremenu, “dodali” još malo gasa i samoj završnici preko Žgombe i Lazića potvrdili svoju dobru i efikasnu igru i ubilježili nova tri boda.

Domaćinu nije pomogao ni igrač više, jer je u 70′ glavni sudac Pejkunović iz igre isključio Darija Mancea. Pokazalo se da pobjeda i vrlo dobra igra protiv Orijenta u prošlom kolu, kao i pobjeda u polufinalu Kupa PGŽ protiv Halubjana prije tri dana, očito nije bila slučajna, pa se navijači crno-bijelih nadaju da će se niz nastaviti i u slijedećem kolu kada u Opatiju stiže drugoplasirana ekipa s ljestvica, NK Mladost iz Fažane

3.HNL ZAPAD – Kolo: 6
Igralište: Bahalin ( Novi Vinodolski )
Datum: 28.09.2013.
Kategorija: SENIORI
Gledatelja: 150
Suci: Petar Pejkunović ( Podpićan ), Mato Čavarović ( Buje ), Kristijan Radovan ( Rovinjsko selo ), 4. sudac: Igor Rajko ( Tinjan )
Delegat: Marko Žubrinić ( Otočac )
Liječnik: dr Petar Vukelić

NK VINODOL – NK OPATIJA 1 : 3 ( 1:1 )
NK VINODOL:
Hodžić, Lenac, Gašparović ( 80′ Marković ), Batkoski, Mataija, Jelenović, Šmit, Tomić, Topolovec, Tucaković, Petrinović ( 46′ Tonković, 80′ Radotić )
Trener: Besim Šabić

NK OPATIJA: Peterfai, Tkalčević, Šuker, Krešić, Dunković ( 87′ Brajković ), Mance, Žgomba, Lazić, Kolić, Erceg, Čubelić ( 57′ Radomir )
Trener: Zoran Bogolin

Strijelci: 1:0 Božidar Šmit u 7′; 1:1 Marko Krešić u 40′; 1:2 Josip Žgomba u 77′; 1:3 Danijel Lazić u 85′

Žuti kartoni: Topolovec, Šmit (NK Vinodol), Lazić, Krešić, Dunković (NK Opatija)
Crveni karton: Dario Mance u 70′ – vrijeđanje glavnog suca