Održan 17. tradicionalni tenis turnir ‘Rukavac Open’

Ovo je po meni najbrojniji i po snazi najjači turnir u regiji, a nama kao sportskim djelatnicima najveći događaj sezone, a turnir je posjetio veliki broj igrača i gledatelja, kazao je Marko Šepić iz Tenis kluba Rukavac.

Rukavac – U organizaciji Tenis kluba Rukavac, tijekom prošlog tjedna, održan je 17. tradicionalni tenis turnir ‘Rukavac Open’, na kojem se natjecalo 65 igrača iz regije u tri kategorije (-35, 35- 55 i +55).

Najuspješniji među mladima bio je Dean Kinkela, 2.mjesto osvojio je Ivan Gudelj, a 3. dijele Leo Gjogj i Marko Šepić.

Kategorija 35-55 bila je najbrojnija, a od 28 tenisača 1. mjesto pripalo je Hrvoju Margan, 2. mjesto osvojio je Zoran Stojanović, a 3. dijele Sanjin Kinkela i Rene Puharić. U kategoriji +55 najuspješniji je bio Tihomir Kosjek, 2. mjesto pripalo je Maxu Kosjeku, a 3. mjesto su podijelili Predrag Marohnić i Žarko Čop.

– Ovo je po meni najbrojniji i po snazi najjači turnir u regiji, a nama kao sportskim djelatnicima najveći događaj sezone, a turnir je posjetio veliki broj igrača i gledatelja. Na kraju su podijeljena zaslužena odličja i bogate nagrade sponzora, dok se fešta uz roštilj protegla duboko u noć, kazao nam je Marko Šepić iz Tenis kluba Rukavac.