Održan tenis turnir ‘’Rukavac doubles 2012“

Na turniru je sudjelovalo je 35 igrača iz regije podijeljenih u dvije kategorije +90 i -90 godina (zbroj godina igrača).

Rukavac – Ovog vikenda na terenima sportskog centra ‘’Damar“ održano je Otvoreno prvenstvo Rukavca u tenis parovima ‘’Rukavac doubles 2012“ u organizaciji istoimenog tenis kluba.

Jedna zajednička…

U kategoriji ‘+90’ slavili su par Rene Puharić i Igor Dorčić. Drugo mjesto osvojili su par Roni Bertos i Aldino Bertos dok su treće plasirani bili Mladen Klanac i Denis Kurilić.

Osvajači turnira ‘-90’ bili su par Sanjin Kinkela i Dean Kinkela, drugo mjesto pripalo je paru Marko Šepić i Vanja Piškulić, a treće mjesto osvojili su Maja Tuhtan i Jasmin Zukić.

Poslije odigranih finala usljedilo je ugodno druženje uz roštilj.