Održan tenis turnir ‘Rukavac Open 2013’

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na turniru ‘Rukavac Open 2013’ nastupali su najbolji igrači iz Rijeke, Opatije, Matulja, Kastva, Lovrana, Novog Vinololskog i Crkvenice.

Rukavac – U sportskom centru ‘Damar’ od 01 do 09 lipnja održavao se 18. tradicionalni tenis turnir ‘Rukavac Open 2013’ u organizaciji Tenis kluba Rukavac. Na turniru je nastupilo 85 igrača iz regije. U muškoj konkurenciji igralo se u 3 kategorije -35, 35- 55 i 55+ Po prvi put održan je i turnir za Dame +35 godina.

Najuspješniji među mladima bio je Vedran Vrcelj, drugo mjesto osvojio je Ivan Gudelj, a treće mjesto podijelili su Dean Kinkela i Marko Šepić. Kategorija 35-55 bila je najbrojnija. Od 32 tenisača prvo mjesto pripalo je Roniju Bertosu, drugo mjesto osvojio je Branko Marović, a treće dijele Siniša Ćuk i Hrvoje Margan. Max Kosjek bio je najuspješniji u kategoriji +55, drugo mjesto pripalo je Žarku Čopu, a 3. mjesto su podijelili Zoran Kraljević i Darko Sušanj. U kategoriji Dame +35 slavila je Marija Kusanović ispred Dorele Marcan. Treće mjesto podijelile su Vedrana Šutalo i Svjetlana Blažević.

Turnir je uvršten u kalendar novo osnovane hrvatske unije tenisača- HUT. Svi igrači dobivaju za svoje uspjehe bodove koji se računaju za rang istu na nivou države

Na kraju nakon odigranih finala podijeljena su zaslužena odličja i bogate nagrade sponzora te se fešta uz roštilj protegnula duboko u noć.