Održana još jedna matuljska gimkana @ Jušići

gimkana_sm_2011…nekoliko desetaka natjecatelja odmjerilo je snage u pet disciplina…
…ukupni pobjednik je Sani Hlanuda, s jednim prvim i dva druga mjesta…

Jušići – Još jedna ”Gimkana”, natjecanje u spretnosti vožnje motocikla sa desetljetnom tradicijom na matuljskom području, održana je ove nedjelje poslijepodne pred kafićem ”Črni mačić” u Jušičima. Brojni ”kaskaderi na motorima” odmjerili su svoje znanje i vještinu u pet kategorija, a ukupnim pobjednikom čitavog turnira proglašen je Sani Hlanuda. On je slavio i u kategoriji motocikala do 100 kubika, te osvojio druga mjesta u klasama iznad 100 kubika te skutera.
U kategoriji do ”stotke” drugo i treće mjesto osvojili su Boris Šepić i Diego Stanišić, iznad ”stotke” najbržio je bio Marijan Aničić dok je treći bio Boris Šepić, a na skuteru je slavio Marin Matijašić ispred ukupnog pobjednika Hlanude te Elvisa Puža.
Među mlađim vozačima, do 14 godina starosti, najs(p)retnijim se pokazao Patrik Vlah, koji je iza sebe po rezultatima ostavio Dominika Simčića i Nikolu Dlaba. Posljednja kategorija bila je i vožnja spretnosti u kartingu, a u ovoj ”modernoj” disciplini slavio je Marin Matijašić ispred Sandra Poščića te Marijana Aničića.