Opatijcima treće mjesto @ Kopar

vk_opatija_kopar

U utakmici za treće mjesto, protiv domaćina turnira, igrači trenera Kancijanića odigrali su vrlo dobru utakmicu i od samog početka kontrolirali rezultat do krajnjih i uvjerljivih 10 : 4.

Volosko / Kopar – Opatijski vaterpolisti, ekipa U – 16, osvojili su treće mjesto na međunarodnom turniru u Kopru koji se u organizaciji novooformljenog Vaterpolo kluba Bonifika održao na bazenu u Žusterni.

Na turniru su osim Opatijaca sudjelovali kranjski Triglav, Pallanuoto Trieste i domaćin Bonifika.

U polufinalnom susretu Opatijci su odmjerili snage sa vršnjacima iz Triglava te su nakon izjednačene prve dvije četvrtine u nastavku utakmice ipak morali priznati nadmoć svojim suparnicima. Sigurno da je jedan od glavnih razloga za pad u drugom dijelu susreta tek nedavni početak priprema nakon dvotjedne stanke što su kranjski vaterpolisti obilato iskoristili.

Triglav : Opatija 11 : 5
( 2 : 1, 3 : 2, 3 : 1, 3 : 1 )
Suci : Laginja i Kavčič
Strijelci za Opatiju : Popović 3 i Rudan 2

Bonifika : Opatija 4 : 10
( 1 : 2, 0 : 2, 2 : 2, 1 : 4 )
Suci : Bojanič i Kavčič
Strijelci za Opatiju : Rudan 4, Popović 1, Grubješić 1, Blažić 1, Žigulić 1, Fućak 1 i Frketić 1

Opatija : Stilinović – Dimitrijević, Babić, Grubješić, Rudan, Popović, Blažić, Žigulić, Fućak, Ivanković, Krapić, Frketić, Brubnjak