Opatijski karatisti uspješni na Zagreb Karate festu @ Zagreb

karate_klub_opatija

Anton Baždarić, koji je nastupio u dvije kategorije, osvojio je 2. mjesto među mlađim kadetima do 52 kilograma i 1. mjesto među učenicima iznad 46 kilograma.

Zagreb – Karatistice i karatisti opatijskog kluba nastavljaju s uspješnim rezultatima. Naime, u subotu, 26. listopada, održan je Zagreb Karate fest na kojem su sudjelovali i članovi Karate kluba Opatija te su, među 270 okupljenih natjecatelja i natjecateljki uzrasta do juniora, osvojili brojna odličja.

Adis Hodžić u kategoriji juniora do 76 kilograma zaslužio je 3. mjesto, a istu su poziciju osvojili Paula Manola među kadetkinjama do 54 kilograma i Matija Budić, u kategoriji kadeta do 52 kilograma, kao i mlađim kadetima do 41 kilograma.
Leon Tuna srebrnu je medalju osvojio u kategoriji kadeta iznad 70 kilograma, a Anton Baždarić, koji je nastupio u dvije kategorije, osvojio je 2. mjesto među mlađim kadetima do 52 kilograma i 1. mjesto među učenicima iznad 46 kilograma.