Tekst iz arhive. Stranice su u međuvremenu redizajnirane!
Ovog tjedna na Ljetnoj se gledaju filmovi i sluša odličan koncert @ Opatija
Arhiva: Mala ljetna pozornica @ Opatija
Tjedni program zaključit će koncert na kojem će se opatijskoj publici još jednom predstaviti OKO – Opatijski komorni orkestar pod ravnanjem Damira Smerdela, a početak koncerta je u 20 sati.
Opatija – Nakon jučerašnje projekcije akcijske komedije ''22 Jump Street'', filmski program na Ljetnoj pozornici nastavlja se večeras ''europskim danom''. Romantična komedija ''Kineska slagalica'' u režiji Cédric Klapisch okupila je kvalitetnu glumačku ekipu u kojoj se ističu Romain Duris, Audrey Tautou i Cécile De France, te zaradila dobre kritike. Projekcija počinje u 21.30 sati.
U četvrtak, na kino-platnu zavrtit će se horor ''Pročišćenje: Anarhija'' redatelja Jamesa DeMonaca, u kojem glavne uloge igraju Frank Grillo, Zach Gilford i Michael K. Williams, a u petak je na repertoaru akcijska avantura ''Hercules'' Bretta Ratnera, u kojoj je naslovnog mitskog junaka utjelovio Dwayne Johnson, kojem ''asistira'' iskusna ekipa prokušanih imena kao što su Ian McShane i John Hurt.
Filmski progrma u subotu se nastavlja trilerom ''Enemy'' koji potpisuje redatelj Denis Villeneuve, a glavne uloge ostvarili su Jake Gyllenhaal, Mélanie Laurent i Sarah Gadon. Projekcije u petak i subotu počinju u 21 sat.
Tjedni program zaključit će koncert na kojem će se opatijskoj publici još jednom predstaviti OKO – Opatijski komorni orkestar pod ravnanjem Damira Smerdela, a početak koncerta je u 20 sati.
Ivan Mellor / PodUčkun.net
