Tekst iz arhive. Stranice su u međuvremenu redizajnirane!

Počinje akcija Solidarnost na djelu @ Liburnija

solidarnost_na_djelu

Tijekom tjedan dana prikupljat će se hrana, odjeća i obuća, te prodavati bonovi od čega će sredstva biti utrošena na nabavku ortopedskih pomagala.

Opatija – Uz Matulje, aktivnosti akcije ''Solidarnost na djelu'' provodit će se i u ostalim dijelovima liburnijskog kraja, kao i u čitavoj Hrvatskoj budući da se radi o programu Hrvatskog Crvenog križa.

Koordinator akcije na našem području, koja se odvija pod nazivom ''Pomognimo onima kojima je pomoć najpotrebnija'' je Gradsko društvo Crvenog križa Opatija u suradnji s aktivima Crvenog križa u ostalim jedinicama lokalne samouprave.

Tijekom tjedan dana prikupljat će se hrana, odjeća i obuća, te prodavati bonovi od čega će sredstva biti utrošena na nabavku ortopedskih pomagala.

Uz prikupljanje donacija, koje će se održati u prostorima Crvenog križa Opatija, Hangaru u Matuljima te skladištu kraj kina u Lovranu, održat će se i akcije mjerenje tlaka i šećera u krvi. Danas ujutro ona će se održati na opatijskoj tržnici, u petak od 8 do 10.30 u Lovranu ispred Konnzuma, u ponedjeljak 14. listopada u Mošćeničkoj Dragi također ispred Konzuma, tijekom naredna dva dana u Matuljima – u utorak ispred Konzuma, a u srijedu ispred Plodina.

Ivan Mellor / PodUčkun.net

Ovo je tekst iz arhive. Stranice su u međuvremenu redizajnirane. Kreni od početne stranice.