Prekinuta utakmica između Rijeke i Hrvatskog dragovoljca @ Kantrida

Arhiva PodUčkun.net

Zbog nestanka električne energije drugo poluvrijeme nije ni počelom a nakon pola sata utakmica je prekinuta. Kako stoji na službenim stranicama riječkog prvoligaša sve daljnje akcije oko termina odigravanja nastavka utakmice ili termina nove utakmice objavit će se naknadno.

Rijeka – Utakmica između Rijeke i Hrvatskog dragovoljca prekinuta je nakon što je početkom drugog poluvremena nestalo struje na stadionu kantrida. Prije prekida utakmice, Rijeka je vodila 1:0, golom Daria Kneževića. Nakon slobodnog udarca Alispahića najviši u kaznenom prostoru bio je kapetan Dario Knežević i glavom lijepo zatresao mrežu Čovića. Ovo je prvi gola Kneževića za Rijeku u svim sezonama HNL -a.

Kako stoji na službenim stranicama riječkog prvoligaša sve daljnje akcije oko termina odigravanja nastavka utakmice ili termina nove utakmice objavit će se naknadno.

RIJEKA – HRVATSKI DRAGOVOLJAC 1:0 (prekid početkom 2. poluvremena)