Pune mreže u pripremnoj utakmici: Opatija nadvladala Krk u atraktivnoj golijadi

Tekst i fotografije Anto Ravlić

U prvom poluvremenu, kad su igrale prve postave, Opatija je bila daleko nadmoćnija.

Opatija – U drugom pripremnom susretu, prvom na svom igralištu, Opatija je svladala Krk 4:3 (1:0). U prvom poluvremenu, kad su igrale prve postave, Opatija je bila daleko nadmoćnija. Krk je teško držao loptu u posjedu, a Opatija je nizala prilike.

Izvrsni vratar Jerčinović držao je ekipu u igri obranivši tri zicera. Pred samo poluvrijeme poklonio je gol Opatijcima nespretno ispucavši loptu u Šimića. Lopta se odbila i otkotrljala preko crte.

U drugom dijelu ušli su uglavnom rezervisti. Igralo se opuštenije, što je rezultiralo sa šest golova u drugom dijelu.

Za Opatiju su nastupili: Iveša, J. Rudan, Vlatković, Kurilić, Malinić, Šegon, Lazić, Šolić, Šimić, Pejanović, Ismaili, (još su igrali: Diklić, Jukičić, Mikulica, Čulina, Kovačević, Ivančić, Budan, Matulja, Mioč

Strijelci za Opatiju bili su Šimić, Kovačević (11 m), Matulja i Jukičić, a za Krk Gibičar, Pino Kovačević i Čuturilo (11 m).