Rijeka remizirala s Ingolstadtom @ Španjolska

....ilustracija...

….ilustracija…

Rijeka je izjednačila dvije minute prije kraja utakmice kada je nakon slobodnog udarca Mišića, najbolje nakon gužve reagirao Knežević te nogom pogodio sa 7 metara.

Rijeka – Nogometaši HNK Rijeke odigrali su neriješeno 1:1 s prvoplasiranom ekipom njemačke druge lige Ingolstadtom u prvom pripremnom susretu na pripremama u Španjolskoj. Utakmica je odigrana u pitoresknom mjestu Cala de Golf Resort kraj Marbelle.

Rijeka je u prvom poluvremenu odlično otvorila susret, a prigode su imali Krstanović dva puta, Leovac i Balaj no do pogotka ipak nisu došli. U drugom dijelu nešto bolji je bio Ingolstad koji je i poveo u 59 minuti golom Zanta. Rijeka je izjednačila dvije minute prije kraja utakmice kada je nakon slobodnog udarca Mišića, najbolje nakon gužve reagirao Knežević te nogom pogodio sa 7 metara.

FC Ingolstadt – HNK Rijeka 1:1
Gl. sudac: Alarcon Caravaca iz Malage

HNK Rijeka: Vargić – Tomečak (od 65′ Bertoša), Mitrović (od 65′ Knežević), Lešković (od 50′ Samardžić), Leovac – Tomasov (od 50′ Ajayi) , Zlomislić (od 70′ Mišić), Cvijanović (od 50′ Močinić) , Jugović (od 80′ Rebernik)– Krstanović, Balaj (od 65′ Ivančić)

FC Ingolstad: Weis, Lappe, Mijatović, Pekhart, Guenther-Schmidt, Christiansen, Engel, Wannenwetsch, Gunesch, Cohen, Jainta
još su igrali: Hubner, Morales, Roger, Hartman, Zant, Lex, Soares, Bauer, Level, Pledl, Ortag.