RK Zamet upisao novu pobjedu

zamet metalac utakmica 2017

U utakmici koja je završila rezultatom 32:26 rukometaši Metalca vodili su samo jednom i to na početku utakmice pri rezultatu 1:0.

Rijeka – Rukometaši Zameta upisali su novu pobjedu u domaćoj utakmici protiv ekipe Metalca. U utakmici koja je završila rezultatom 32:26 rukometaši Metalca vodili su samo jednom i to na početku utakmice pri rezultatu 1:0. Iako je nakon toga Zamet preuzeo vodstvo, Metalac se ne predaje i tijekom cijelog susreta igra angažirano. Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 12:10 za Zamet uz čak 11 obrana Đurice. Tijekom drugog poluvremena Zamet je nastavio igrati u visokom ritmu i povećao prednost na ukupnih +6. Zamet su predvodili Lučin s 9, Glavaš s 5, Hrvatin i Kružić s 4 postignuta pogotka te odlični Đurica s 15 obrana.

Zamet u idućem kolu očekuje gostovanje u Poreču, a nakon toga dvije domaće utakmice protiv Ribola Kaštele i Varaždina.

ZAMET: Đurica, Hrvatin 4, Martinović, Uzelac 2, T. Lučin 9, Golik 2, Stojanović 2, Glavaš 5, Sorić, Kružić 4, F. Lučin, Valković 3, Grozdek, Majić, Šunjić, Mrakovčić 1

METALAC: Lončar, Vukšić, Potnar, Botas, Jurakić 5, Markušić 2, Svalina 5, Antolković, Raič 3, Ševo, Katinić 5, Ezgeta 1, Jugović, Bešlić 4, Beshiri 1