Rukometaši Zameta deklasirali Rudar

ARHIVA

ARHIVA

Pred ekipom novog trenera Igora Marijanovića gostujuća je utakmica u Zagrebu protiv ekipe Gorice, a nakon toga slijedu utakmica na domaćem terenu protiv Umaga.

Rijeka – Rukometaši Zameta uvjerljivo su pobijedili ekipu Rudara iz Ruda rezultatom 35:24 u 14. kolu Premijer lige rukometaša i upisali nova dva boda. Zamet otvara susret čvrstom obranom i vodi 4:0 nakon uvodnih pet minuta susreta. Do kraja poluvremena Zamet nastavlja s odličnom igrom i na odmor se odlazi sa šest pogodaka prednosti i rezultatom 16:10. Zamet odlično otvara i drugo poluvrijeme sa serijom 3:0. Nakon uvoda gosti smanjuju prednost na 20:26, ali nakon toga slijedi nova serija 3:0 Zamećana. Gostujuća ekipa imala je sveukupno 12 minuta isključenja, ali bez obzira na agresivnu igru nisu mogli parirati domaćim rukometašima.

– Čestitke igračima i novom treneru Igoru Marijanoviću na odličnoj igri u utakmici koja je za nas značila mnogo. Utakmicu smo otvorili agresivnom obranom i dobrom igrom u napadu što je rezultiralo vodstvom od 4 pogodaka prednosti. Ova utakmica bila je važna i za vraćanje samopouzdanja i vjerujem se da ćemo prikazanu igru ponoviti i u slijedećoj utakmici, kazao je Vedran Babić, direktor RK Zamet.

ZAMET: Đurica, Hrvatin, Martinović , Uzelac 1, T. Lučin 5, Stojanović 3, Glavaš 7, Sorić, Golik 4, Kružić 7, F. Lučin, Valković 6, Grozdek, Majić 2, Šunjić, Mrakovčić.

RUDAR: Cvetković, Runtas 1, F. Skendrović 1, M. Štajnkler, Šujster 3, K. Skendrović 1, Gaća 1, D. Trčak, Tojčić 7, T. Štajnkler 1, Fresl, Brnas 3, A. Trčak 3, Bumbak, J. Štajnkler 1, Đikić 4