Rukometaši Zameta nastavili pobjednički niz @ Varaždin

varazdin zamet rukomet 2017

Marin Đurica ponovo je bio odličan na golu s 14 obrana, a utakmica je bila borbena svih 60 minuta čemu svjedoči čak 9 dosuđenih sedmeraca i 20 minuta isključenja na obje strane.

Rijeka – U 18. kolu Premijer lige rukometaša Zamet je upisao novu pobjedu na gostovanju kod ekipe Varaždina i tako petu utakmicu zaredom ostao neporažen. Utakmica je završila rezultatom 28:26.

Rukometaši Varaždina bolje otvaraju susret i nakon 8 minuta igre vode 5:2. To je ujedno bilo i najveće vodstvo domaće ekipe do kraja susreta. U 17. minuti Majić postiže pogodak za prvo izjednačenje 7:7. Nakon vodstva Varaždina Majić ponovo postiže pogodak za drugo izjednačenje na utakmici za 10:10. Od tog trenutka Zamet podiže svoju agresivnost i uz tri pogotka Glavaša dolazi do vodstva kojega održava do kraja prvog dijela koji završava rezultatom 14:13 za Zamet. Uzbudljiv početak drugog dijela donio je 4 izjednačenja, posljednje je bilo ono u 43. minuti nakon čega Stojanović postiže 2 uzastopna pogotka za povećanje vodstva. Kružić, Golik, Lučin i Hrvatin svojim su pogocima održavali prednost do kraja susreta za ukupnih 28:26. Marin Đurica ponovo je bio odličan na golu s 14 obrana, a utakmica je bila borbena svih 60 minuta čemu svjedoči čak 9 dosuđenih sedmeraca i 20 minuta isključenja na obje strane.

– Čestitam suigračima na pobjedi u ovoj zanimljivoj utakmici. Ova pobjeda nam je važna jer smo nakon posljednjih pet utakmica i dalje ostali neporaženi. Atmosfera u svlačionici je odlična što se pokazalo i na terenu. Varaždin je poveo početkom susreta, ali mi se nismo predavali, preokrenuli smo rezultat i zasluženo osvojili 2 nova boda, kazao je Marin Kružić, igrač RK Zamet

VARAŽDIN: Špikić, Zobec 5, Novak, Vincek, Meštrić, Vujović 4, Vidaček, Šuker, Tokić 5 (1), Trojko, Šipić 8, Hirš 2, Levak 2 (1), Dunato, Koprek, Grbac

ZAMET: Đurica, Jeličić, Hrvatin 4, Uzelac, Lučin 4 (1), Golik 3 (1), Stojanović 4, Glavaš 6 (3), Sorić, Kružić 5, Valković, Grozdek, Majić 2, Šunjić, Mrakovčić