Rukometaši Zameta nastavili pobjednički niz!

Pred rukometašima Zameta je utakmica 2. kola Lige za ostanak koja se igra u srijedu, 4. travnja na domaćem terenu protiv ekipe Umaga.

Rijeka – U 1. kolu Premijer lige rukometaša – Lige za ostanak Zamet je upisao novu pobjedu protiv ekipe Metalca rezultatom 34:29. Ovom pobjedom Zamet je došao do šeste pobjede u posljednjih sedam susreta.

Prvo poluvrijeme susreta obilježio je velik broj pogodaka i malen broj golmanskih obrana. Prvih 15 minuta se igralo gol za gol, odnosno Zamet je uspio povesti s +2 zahvaljujući raspoloženim Matiji Goliku i Zhao Chenu. Na poluvrijeme se odlazi rezultatom 18:15. Metalac u drugom dijelu dolazi do samo pogotka zaostatka i to u 45. minuti susreta, ali nakon toga, uz dva uzastopna pogotka Vučka, Zamet ponovo povećava prednost koju održava do kraja susreta za ukupnih 34:29. Kod Zameta Chen je postigao deset, Vučko devet, a Golik osam pogodaka. Kod Metalca su se istaknuli Šunjić s osam i Magdić sa šest postignutih pogodaka.