Rukometaši Zameta upisali novu pobjedu @ Karlovac

Ovom pobjedom Zamet je došao do pete pobjede u posljednjih šest utakmica i zaokružio regularni dio sezone plasiravši se na peto mjesto prvenstvene tablice.

Karlovac – U posljednjem kolu regularnog dijela Premijer lige rukometaša Zamet je slavio na teškom gostovanju u Karlovcu.

Zamet je poveo golovima Kružića i Martinovića. Nakon toga Karlovac postiže četiri uzastopna pogotka, ali Chen postiže dva pogotka i izjednačuje rezultat. Do kraja prvog dijela Zamet ne ispušta prednost i poluvrijeme završava rezultatom 13:11. Do kraja susreta Zamet vodi sve do posljednjih minuta kada Karlovac izjednačuje, ali u uzbudljivoj završnici Zamet dolazi do važnih bodova. Kao i mnogo puta do sada Matija Golik je vodio svoju ekipu do pobjede postigavši 6 pogodaka, 4 pogotka su u pobjedu ugradili Chen i Martinović, dok je Kružić, uz 3 postignuta pogotka, prikazao odličnu igru i u napadu i u obrani.

Ovom pobjedom Zamet je došao do pete pobjede u posljednjih šest utakmica i zaokružio regularni dio sezone plasiravši se na peto mjesto prvenstvene tablice. Idućeg vikenda Zamet očekuje prvo kolo Lige za ostanak i domaća utakmica protiv ekipe Metalca.