Šest novih medalja za kolekciju Karate kluba Opatija @ Karlovac

karate_klub_opatija

Od sveukupno tristo natjecateljica i natjecatelja iz Hrvatske, Slovenije i Bosne i Hercegovine, šestero je Opatijaca sudjelovalo, a svaki od njih osvojio je odličje.

Karlovac – Opatijski karatisti i karatistice proveli su još jedan uspješan vikend na turniru, ovaj put u Karlovcu, gdje se krajem rujna održao Karlovac Open.

Susret je bio namijenjen uzrastu od cicibana do kadetkinja i kadeta u katama te od mlađih učenica i učenika do juniorki i juniora u borbama.

Maja Zorić među juniorkama iznad 53 kilograma osvojila je prvo mjesto, dok su Lucija i Petra Peruško u istoj kategoriji obje osvojile treće mjesto. U kategoriji kadetkinja iznad 54 kilograma Nina Janeš zaslužila je drugo mjesto, Leon Tuna među kadetima iznad 70 kilograma broncu, a Paula Manola u kategoriji mlađih kadetkinja iznad 55 kilograma osvojila je srebrnu medalju.