Sjajna ‘berba medalja’ liburnijskih natjecatelja na prvenstvu Hrvatske u karateu @ Zagreb

Zlate medalje osvojile su Jelena Kovačević, Ivona Tubić i Goran Lučin, a brončane Azra Saleš i Iva Simičić.

Zagreb – Karatisti i karatistice s područja Liburnije ostvarili su izvrsne rezultate na nedavnom Prvenstvu Hrvatske za seniore i seniorke, koje se u organizaciji Hrvatskog karate saveza održalo u subotu u Zagrebu.

Opatijka Jelena Kovačević iz kluba No Kachi okitila se još jednim zlatom u kategoriji do 55 kilograma, a Ivona Tubić zlatnu medalju osvojila je u kategoriji do 68 kilograma, u kojoj je Azra Saleš iz KK Opatija osvojila broncu. Još jednu medalju među seniorkama dodala je Iva Simičić iz KK Volosko koja je osvojila 3. mjesto u kategoriji do 50 kilograma.

I među seniorima, jedna zlatna medalja stiže na Liburniju, točnije u Matulje, i to zahvaljujući Goranu Lučinu iz kluba Sokol, koji je osvojio prvo mjesto u kategoriji do 75 kilograma.