SRK Ičići: Održano 1. Klupsko prvenstvo u ribolovu

1_klupsko_prvenstvo_srk_icici

Natjecanje je proteklo po lijepom vremenu nakon čega je uslijedilo druženje uz friganu ribu, puno priče i smijeha, javio je Dušan Benko, iz SRK-a Ičići.

Ičići – Prošlog vikenda održano je I. klupsko prvenstvo u sportskom ribolovu za članove SRK-a Ičići.

Natjecanje je okupilo 31 sportskog ribolovca i to osam juniora, dva natjecatelja iz kategorije U21, 14 seniora i osam seniorki. Ukupno se ulovilo 20 kilograma ribe, a najveći primjerak, lokardu, uhvatio je Mario Adamo. U juniorskoj konkurenciji slavila je Ada Mihaljević, Filip Marković bio je najuspješniji u kategoriji U21, dok je Ivan Ćoza kojemu je ovo bio premijerni nastup u seniorskoj konkurenciji, premoćno osvojio prvo mjesto s 2519 bodova. Nova reprezentativka Sanja Lotspaich bila je najuspješnija u seniorskoj konkurenciji, dok je Sava Dešković osvojila drugo mjesto. Ovo natjecanje bilo je izuzetno važno kako bi se ribolovci mogli prijaviti za sljedeći krug natjecanja, tj. na Međuopćinsko natjecanje Liburnije koje će se održati 21. i 22. svibnja. Natjecanje je proteklo po lijepom vremenu nakon čega je uslijedilo druženje uz friganu ribu, puno priče i smijeha, javio je Dušan Benko, iz SRK-a Ičići. .