Sutra počinje 10. međunarodni vaterpolski turnir “Krunoslav Brguljan“ @ Volosko

Turnir koji se odigrava u spomen na prvog predsjednika opatijskog kluba, Krunoslava Brguljana, a ove će godine okupiti rekordnih deset momčadi iz pet država.

Volosko – Od 10. do 13.srpnja, na plivalištu u vološćanskoj luci, u organizaciji Vaterpolo kluba Opatija, održat će se deseti po redu međunarodni vaterpolski turnir “Krunoslav Brguljan“.

Turnir koji se odigrava u spomen na prvog predsjednika opatijskog kluba, ove će godine okupiti rekordnih deset momčadi iz pet država.

Uz tri mađarske ekipe, već tradicionalnih sudionika Egera i budimpeštanskog KOPE UVSE te po prvi puta Gyori VSE, za pobjedu na turniru borit će se još slovenski predstavnici Kamnik i Ljubljana Slovan, ukrajinski WPC Uzhgorod, Banja Luka, Primorje EB, KPK iz Korčule i domaćin Opatija. Turnir je predviđen za vaterpoliste rođene 2006. godine uz mogućnost nastupa tri starija igrača 2005. godišta, najavio je Danijel Liber ispred Vaterpolo kluba Opatija.

SKUPINA “A”
KOPE UVSE
GYORI VSE
KPK
VD KAMNIK
VK PRIMORJE EB

SKUPINA “B“
WPC UZHGOROD
ZF EGER
VK LJUBLJANA SLOVAN
VK BANJA LUKA
VK OPATIJA

1. kolo ( srijeda 10.07. )
16.00 sati GYORI VSE : PRIMORJE EB
17.15 sati ZF EGER : VK OPATIJA
18.30 sati KPK : VD KAMNIK
19.45 sati VK LJUBLJANA SLOVAN : VK BANJA LUKA

2. kolo ( četvrtak 11.07. )
09.30 sati VK PRIMORJE EB : KPK
10.45 sati VK OPATIJA : VK LJUBLJANA SLOVAN
12.00 sati KOPE UVSE : GYORI VSE
13.15 sati WPC UZHGOROD : ZF EGER

3. kolo ( četvrtak 11.07. )
16.00 sati KPK : KOPE UVSE
17.15 sati VK LJUBLJANA SLOVAN : WPC UZHGOROD
18.30 sati VD KAMNIK : VK PRIMORJE EB
19.45 sati VK BANJA LUKA : VK OPATIJA

4. kolo ( petak 12.07. )
09.30 sati KOPE UVSE : VD KAMNIK
10.45 sati WPC UZHGOROD : VK BANJA LUKA
12.00 sati GYORI VSE : KPK
13.15 sati ZF EGER : VK LJUBLJANA SLOVAN

5. kolo ( petak 12.07. )
16.00 sati VD KAMNIK : GYORI VSE
17.15 sati VK BANJA LUKA : ZF EGER
18.30 sati VK PRIMORJE EB : KOPE UVSE
19.45 sati VK OPATIJA : WPC UZHGOROD

utakmice za plasman ( subota 13.07. )
09.30 sati A5 : B5 utakmica za 9.mjesto
10.45 sati A4 : B4 utakmica za 7.mjesto
12.00 sati A3 : B3 utakmica za 5.mjesto
13.15 sati A2 : B2 utakmica za 3.mjesto
14.30 sati A1 : B1 utakmica za 1.mjesto

error: Content is protected !!