Tekst iz arhive. Stranice su u međuvremenu redizajnirane!

Terasa hotela Kvarner zaplesala uz Maura Staraja i La Bandu @ Opatija

mauro_staraj_2014_hotel_kvarner_1

Zanimljivo je spomenuti i da je tijekom programa bend dao posebnu počast velikim glazbenim imenima koja su u povijesti nastupala na ovom poznatom koncertnom prostoru.

mauro_staraj_2014_hotel_kvarner

Opatija – Mauro Staraj i La Banda odsvirali su svoj koncert u petak navečer, kao dio programa ''10 veličanstvenih'' Liburnija Rivijera Hoteli pripremili za svoje goste i građanstvo u sezoni izuzetno bogatoj sadržajima, a momci iz Matulja priredili su kvalitetan dvosatni show za dobro popunjenu terasu hotela Kvarner.

Mauro Staraj i njegova La banda glazbeno su ''prošetali'' međunarodnim i domaćim glazbenim uspješnicama u energičnom nastupu punom pozitivne energije, a ni publika nije ostala dužna. Plesalo se, pjevalo i pljeskalo, a publika je band ''natjerala'' na dva bisa te na kraju izvođače ispratila burnim pljeskom i povicima odobravanja. Zanimljivo je spomenuti i da je tijekom programa bend dao posebnu počast velikim glazbenim imenima koja su u povijesti nastupala na ovom poznatom koncertnom prostoru.

Ivan Mellor / PodUčkun.net

Foto: Borna Ćuk

Ovo je tekst iz arhive. Stranice su u međuvremenu redizajnirane. Kreni od početne stranice.