Tko su novi vijećnici u Mjesnim odborima @ Matulji


Treba napomenuti da se nije vodila velika borba, budući da se u većini mjesnih odbora kandidiraju jedna ili dvije liste, te da je u pojedinim odborima bilo potrebno desetak glasova za ‘apsolutnu vlast’.
Matulji – Nakon Opatije i Lovrana, jedina ‘brdsko-planinska’ općina na Liburniji ima nove ljude u vijećima Mjesnih odbora, kojih na području općine Matulji ima ukupno dvadeset, no sudeći po slabom odazivu (13 %) očigledno je da su birači zasićeni politkom.
‘Političku situaciju’, tj. nove sazive vijeća mjesnih odbora Rukavac, Kućeli, Bregi, Principi, Vlahov Breg, Jurdani, Pužev Komun, Veli Brgud, Žejane, Mune, Lipa, Rupa, Šapjane, Pasjak, Brdce, Jurdanići, Jušići – Centar, Zvoneća, Šmogori – Radetići, Trtni – Osojnaki, možete pročitati u nastavku teksta.
Treba napomenuti da se nije vodila velika borba, budući da se u većini mjesnih odbora kandidiraju jedna ili dvije liste, te da je u pojedinim odborima bilo potrebno desetak glasova za ‘apsolutnu vlast’. Primjedbe, tj. prigovori mogu se uputiti danas do 19 sati, ukoliko ne bude primjedbi privremeni rezultati izbora bit će definitivni. Rok za konstituiranje vijeća je mjesec dana.
IZBORNI REZULTATI ZA ĈLANOVE VIJEĆA MJESNIH ODBORA ZA PODRUĈJE OPĆINE MATULJI S IZBORA PROVEDENIH DANA 12. 02. 2012. GODINE
Biračko mjesto broj 16 – Brdce:
NEZAVISNA LISTA dobila je 23 glasova, te je ukupno ostvarila 5 mjesta u vijeću mjesnog odbora. Slijedom navedenog utvrđuje se da su u Mjesni odbor BRDCE izabrani:
VELJKO UDOVIĆ
TADEJ UJĈIĆ
DANIEL ILIĈIĆ
ROK BRATOVIĆ
EDI BRATOVIĆ
Biračko mjesto broj 3 – Bregi:
NEZAVISNA LISTA dobila je 21 glasova, te je ukupno ostvarila 7 mjesta u vijeću mjesnog odbora. Slijedom navedenog utvrđuje se da su u Mjesni odbor BREGI izabrani:
DARIO KINKELA
JOSIP DEBANIĆ
VELIMIR KRANJAC
ŽELJKO KRANJAC
NIVES VERTEL
IGOR GRGURINA
SILVANO LUKSETIĆ
Biračko mjesto broj 6 – Jurdani:
NEZAVISNA LISTA dobila je 26 glasova, te je ukupno ostvarila 5 mjesta u vijeću mjesnog odbora. Slijedom navedenog utvrđuje se da su u Mjesni odbor JURDANI izabrani:
RADOŠ STANIĆ
NEVIO BAĈIĆ
MILIVOJ SRDOĈ
GORAN ŠAJINA
DANIELA MEŠIĆ
Biračko mjesto broj 17 – Jurdanići:
1. Lista ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR – IDS dobila je 10 glasova, te je ukupno ostvarila 2 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
2. Lista KOALICIJA: SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA – HRVATSKA NARODNA STRANKA-LIBERALNI DEMOKRATI-HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA KOALICIJA: SDP-HNS-HSU dobila je 18 glasova, te je ukupno ostvarila 5 u vijeću mjesnog odbora.
Slijedom navedenog utvrđuje se da su u Mjesni odbor JURDANIĆI izabrani:
SANDRO LADAVAC, (lista IDS)
LEOPOLD ILINIĆ, (lista IDS)
OLIVIJA SUŠANJ, (koalicija: SDP-HNS-HSU)
VELJKO SOŠIĆ, (koalicija: SDP-HNS-HSU)
BORIS MARINAC, (koalicija: SDP-HNS-HSU)
RAJKO ĈRNJARIĆ, (koalicija: SDP-HNS-HSU)
STELIO MARINI, (koalicija: SDP-HNS-HSU)
5. Biračko mjesto broj 18 – Jušići-Centar:
1. Lista ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR (IDS) dobila je 9 glasova, te je ukupno ostvarila 2 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
2. Lista KOALICIJA: SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA – HRVATSKA NARODNA STRANKA-LIBERALNI DEMOKRATI-HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA KOALICIJA: SDP-HNS-HSU dobila je 30 glasova, te je ukupno ostvarila 7 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
Slijedom navedenog utvrđuje se da su u Mjesni odbor JUŠIĆI – CENTAR izabrani:
VALTER GRŽINIĆ, (lista IDS)
VESNA MATETIĆ, (lista IDS)
IGOR SUŠANJ, (koalicija: SDP-HNS-HSU)
VLADAN MEKTEROVIĆ, (koalicija: SDP-HNS-HSU)
STJEPAN SROK, (koalicija: SDP-HNS-HSU)
ANA KOSTADINA, (koalicija: SDP-HNS-HSU)
MAURO VISKOĈIL, (koalicija: SDP-HNS-HSU)
IDA MATEJĈIĆ, (koalicija: SDP-HNS-HSU)
JASMIN ŠTEMBERGER, (koalicija: SDP-HNS-HSU)
6. Biračko mjesto broj 2 – Kućeli:
1. Lista HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA – HSLS
dobila je 10 glasova, te je ukupno ostvarila 2 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
2. Lista ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR – IDS
dobila je 15 glasova, te je ukupno ostvarila 3 u vijeću mjesnog odbora.
Slijedom navedenog utvrđuje se da su u Mjesni odbor KUĆELI izabrani:
DORIS MIHELIĆ GRABAR, (lista HSLS)
DAMIR MIHELIĆ, (lista HSLS)
EDI KUĆEL, (lista IDS)
MILOŠ TANCABEL, (lista IDS)
BOJAN BABIĆ, (lista IDS)
7. Biračko mjesto broj 12 – Lipa:
1. Lista NEZAVISNA LISTA dobila je 44 glasova, te je ukupno ostvarila 3 mjesta
u vijeću mjesnog odbora.
2. Lista KOALICIJA: SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA – HRVATSKA
NARODNA STRANKA-LIBERALNI DEMOKRATI-HRVATSKA STRANKA
UMIROVLJENIKA KOALICIJA: SDP-HNS-HSU dobila je 24 glasova, te je ukupno ostvarila 2 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
Slijedom navedenog utvrđuje se da su u Mjesni odbor LIPA izabrani:
JOSIP SIMĈIĆ, (nezavisna lista)
ROBERT BOŢIĆ, (nezavisna lista)
BRANISLAV SIMĈIĆ, (nezavisna lista)
BRANKO AFRIĆ, (Koalicija:SDP, HNS, HSU)
DANICA MALJAVAC, (Koalicija:SDP, HNS, HSU)
8. Biračko mjesto broj 11 – Mune:
Lista NEZAVISNA LISTA dobila je 30 glasova, te je ukupno ostvarila 6 mjesta
u vijeću mjesnog odbora. Slijedom navedenog utvrđuje se da su u Mjesni odbor MUNE izabrani:
JOSIP DORIĈIĆ
DRAŽEN NAĈINOVIĆ
ŽELJKO UJĈIĆ
MIRKO FABIJANĈIĆ
IVAN MIHALJEK
DORIAN SAMSA
9. Biračko mjesto broj 15 – Pasjak:
Lista NEZAVISNA LISTA dobila je 27 glasova, te je ukupno ostvarila 7 mjesta u vijeću mjesnog odbora. Slijedom navedenog utvrđuje se da su u Mjesni odbor PASJAK izabrani:
GORAN POTOĈNIK
EDUARD BRATOVIĆ
ALEN JURĈIĆ
JASMINA KALĈIĆ
ROBERT CORALLINI
MAURO TRTAN
RENATO CORALLINI
10. Biračko mjesto broj 4 – Principi:
Lista KOALICIJA: SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA – HRVATSKA NARODNA
STRANKA-LIBERALNI DEMOKRATI-HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA
KOALICIJA: SDP-HNS-HSU dobila je 16 glasova, te je ukupno ostvarila 5 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
Slijedom navedenog utvrđuje se da su u Mjesni odbor PRINCIPI izabrani:
ALEN CETINA
MARKO BRAJKOVIĆ
MILJENKO HEGEDUŠ
ERIK MOHOROVIĈIĆ
ANTE KOMADINA
11. Biračka mjesta broj 7 i 8 – Pužev komun:
1. Lista NEZAVISNA LISTA dobila je 38 glasova, te je ukupno ostvarila 3 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
2. Lista KOALICIJA: SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA – HRVATSKA NARODNA STRANKA-LIBERALNI DEMOKRATI-HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA KOALICIJA: SDP-HNS-HSU dobila je 59 glasova, te je ukupno ostvarila 4 u vijeću mjesnog odbora.
Slijedom navedenog utvrđuje se da su u Mjesni odbor PUŽEV KOMUN izabrani:
DENIS KALĈIĆ, (nezavisna lista)
ALEN FRLAN, (nezavisna lista)
MATO JANDRIĆ, (nezavisna lista)
SABINA FRLAN, (koalicija: SDP-HNS-HSU)
SANJIN FILIPOVIĆ, (koalicija: SDP-HNS-HSU)
ANDREJ ŠTEMBERGER, (koalicija: SDP-HNS-HSU)
VALTER SANKOVIĆ, (koalicija: SDP-HNS-HSU)
12. Biračko mjesto broj 1 – Rukavac:
1. Lista NEZAVISNA LISTA dobila je 36 glasova, te je ukupno ostvarila 2 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
2. Lista KOALICIJA: SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA – HRVATSKA NARODNA STRANKA-LIBERALNI DEMOKRATI-HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA KOALICIJA: SDP-HNS-HSU dobila je 69 glasova, te je ukupno ostvarila 5 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
Slijedom navedenog utvrđuje se da su u Mjesni odbor RUKAVAC izabrani:
BARBARA SOKAĈIĆ DUKIĆ, (nezavisna lista)
FRANKO TANCABEL, (nezavisna lista)
VALTER KINKELA, (koalicija: SDP-HNS-HSU)
ZORAN BAGARIĆ, (koalicija: SDP-HNS-HSU)
SANDRO POŠĆIĆ, (koalicija: SDP-HNS-HSU)
RONALD BAN, (koalicija: SDP-HNS-HSU)
DOLORES POŠĆIĆ, (koalicija: SDP-HNS-HSU)
13. Biračko mjesto broj 13 – Rupa:
Lista NEZAVISNA LISTA dobila je 23 glasova, te je ukupno ostvarila 5 mjesta u vijeću mjesnog odbora. Slijedom navedenog utvrđuje se da su u Mjesni odbor RUPA izabrani:
IGOR BARAK
ALEN ŠTEMBERGER
SEBASTIJAN MRVĈIĆ
DANIJELA KLARIĆ
DANIJEL ŠUSTAR
14. Biračko mjesto broj 14 – Šapjane:
1. Lista HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA (HDZ) dobila je 38 glasova, te je ukupno ostvarila 3 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
2. Lista NEZAVISNA LISTA dobila je 56 glasova, te je ukupno ostvarila 4 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
Slijedom navedenog utvrđuje se da su u Mjesni odbor ŠAPJANE izabrani:
IVANA BRATOVIĆ, (lista HDZ)
MARIJO MALJEVAC, (lista HDZ)
ALAN UJĈIĆ, (lista HDZ)
MATEJ SURINA, (nezavisna lista)
PATRIK SIMĈIĆ, (nezavisna lista)
DENIS SUŠANJ, (nezavisna lista)
ARSEN SUŠANJ, (nezavisna lista)
15. Biračko mjesto broj 21 – Šmogori-Radetići:
1. Lista NEZAVISNA LISTA dobila je 21 glasova, te je ukupno ostvarila 2 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
2. Lista KOALICIJA: SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA – HRVATSKA NARODNA STRANKA-LIBERALNI DEMOKRATI-HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA KOALICIJA: SDP-HNS-HSU dobila je 23 glasova, te je ukupno ostvarila 3 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
Slijedom navedenog utvrđuje se da su u Mjesni odbor ŠMOGORI – RADETIĆI izabrani:
IVO LIPIĆ, ( nezavisna lista)
BORIS BAĆIĆ, ( nezavisna lista)
EDUARD BAĆIĆ, (Koalicija: SDP-HNS-HSU)
JELENA LUĈIN, (Koalicija: SDP-HNS-HSU)
KRISTIJAN KRUŠVAR, (Koalicija: SDP-HNS-HSU)
16. Biračko mjesto broj 20 – Trtni-Osojnaki:
1. Lista ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR (IDS) dobila je 8 glasova, te je ukupno ostvarila 1 mjesto u vijeću mjesnog odbora.
2. Lista KOALICIJA: SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA – HRVATSKA NARODNA STRANKA-LIBERALNI DEMOKRATI-HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA (KOALICIJA: SDP-HNS-HSU) dobila je 18 glasova, te je ukupno ostvarila 4 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
Slijedom navedenog utvrđuje se da su u Mjesni odbor TRTNI OSOJNAKI izabrani:
LARI SUŠANJ, (lista IDS)
FRANKO SUŠANJ, (koalicija SDP-HNS-HSU)
PAOLO KEKO, (koalicija SDP-HNS-HSU)
DOLORES VLAHOV PAULIĆ, (koalicija SDP-HNS-HSU)
PETAR HRVATIN, (koalicija SDP-HNS-HSU)
17. Biračko mjesto broj 9 – Veli Brgud:
1. Lista HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA- HDZ dobila je 57 glasova, te je ukupno ostvarila 3 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
2. Lista KOALICIJA: SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA – HRVATSKA NARODNA STRANKA-LIBERALNI DEMOKRATI-HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA (KOALICIJA: SDP-HNS-HSU) dobila je 58 glasova, te je ukupno ostvarila 4 u vijeću mjesnog odbora.
Slijedom navedenog utvrđuje se da su u Mjesni odbor VELI BRGUD izabrani:
OLIVER AFRIĆ, (Lista HDZ)
KRISTINA TENĈIĆ, (Lista HDZ)
DANIJEL BEZJAK, (Lista HDZ)
DORIJAN GOMBAĈ, (koalicija SDP-HNS-HSU)
DALIBOR AFRIĆ, (koalicija SDP-HNS-HSU)
LJILJANA RADAN, (koalicija SDP-HNS-HSU)
BOŽIDAR NERAL, (koalicija SDP-HNS-HSU)
18. Biračko mjesto broj 5 – Vlahov Breg:
Lista KOALICIJA: SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA – HRVATSKA NARODNA STRANKA-LIBERALNI DEMOKRATI-HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA (KOALICIJA: SDP-HNS-HSU) dobila je 25 glasova, te je ukupno ostvarila 5 mjesta u vijeću mjesnog odbora. Slijedom navedenog utvrđuje se da su u Mjesni odbor VLAHOV BREG izabrani:
TOMISLAV BRNĈIĆ
ELVIS KALĈIĆ
ZORAN SINĈIĆ
ERVIN ŠMOGOR
VALENT BOŽIĆ
19. Biračko mjesto broj 19 – Zvoneća:
Lista KOALICIJA: SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA – HRVATSKA NARODNA STRANKA-LIBERALNI DEMOKRATI-HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA (KOALICIJA: SDP-HNS-HSU) dobila je 11 glasova, te je ukupno ostvarila 7 mjesta u vijeću mjesnog odbora. Slijedom navedenog utvrđuje se da su u Mjesni odbor ZVONEĆA izabrani:
ALEN KINKELA
ERVIN STANIĆ
MILOVAN MATETIĆ
ĐANI SUŠANJ
RAJKO KINKELA
GORAN STANIĆ
MARINO MARINI
20. Biračko mjesto broj 10 – Žejane:
Lista NEZAVISNA LISTA dobila je 17 glasova, te je ukupno ostvarila 7 mjesta u vijeću mjesnog odbora. Slijedom navedenog utvrđuje se da su u Mjesni odbor žEJANE izabrani:
ŽELJKO DORIĈIĆ
MAURO DORIĈIĆ
MAURO DORIĈIĆ
VILIM SANKOVIĆ
ALDO DORIĈIĆ
ADRIANA SENĈIĆ
GORAN DORIĈIĆ
Nikola Cvjetović / Liburnija.net

error: Content is protected !!