Tri medalje opatijskih karatista na međunarodnom turniru Austrian Junior Open @ Salzburg

karate_klub_opatija

Opatijski karate klub predstavljalo je četvero natjecatelja, a najbolje je u samostalnim borbama prošao Adis Hodžić koji je osvojio 2. mjesto u kategoriji mlađih seniora do 84 kilograma.

Opatija – Članovi Karate kluba Opatija osvojili su tri medalje na nedavnom međunarodnom turniru Austrian Junior Open 2015. Turnir koji se održao u Salzburgu okupio je oko tisuću natjecatelja iz 21 zemlje, i to svih uzrasta i kategorija – od učenika do mlađih seniora u katama i borbama.

Opatijski karate klub predstavljalo je četvero natjecatelja, a najbolje je u samostalnim borbama prošao Adis Hodžić koji je osvojio 2. mjesto u kategoriji mlađih seniora do 84 kilograma. U kategoriji mlađih seniorki iznad 68 kilograma Maja Zorić osvojila je broncu. Lucija i Petra Peruško u pojedinačnim nastupima među juniorkama do 59 godina ostale su bez plasmana, ali su zato u suradnji s Marinom Barac osvojile drugo mjesto u ekipnoj juniorskoj kategoriji.