Trofej "Ervino Emberger" – Opatijci šesti

vaterpolo_kadeti_sm…utakmice su se trajale 2 puta 10 minuta, osim onih za plasman…
Volosko – Mlađi kadeti Opatije osvojili su posljednje mjesto na tradicionalnom turniru “Ervino Emberger” u Trstu.U konkurenciji šest ekipa Opatijci su najprije izgubili obje utakmice u grupi i to protiv Rokave Koper sa 11 : 8 te sa domaćinom 14 : 8.
U razigravanju za 5. mjesto bolji je bio slovački Komarno sa 15 : 11.Pobjednik turnira je Rokava Koper koja je u finalu bila bolja od Primorja EB.
Utakmice su se trajale 2 puta 10 min osim onih za plasman kada su se igrale 4 četvrtine po sedam minuta.
Rokava Koper : Opatija 11 : 8 ( 5 : 3, 6 : 5 )
Opatija : Sušanj, Kurti, Tončić, Popović 5, Krainer, Žigulić, Babić, Brubnjak, Deković, Bibić, Butorac 1, Blažić, Frketić 2, Fućak
Opatija : Pallanuoto Trieste 8 : 14 ( 3 : 5, 6 : 9 )
Opatija : Sušanj, Kurti, Tončić, Popović 7, Krainer, Žigulić, Babić, Brubnjak , Deković, Bibić, Butorac, Blažić 1, Frketić, Fućak
Opatija : Komarno 11 : 15 ( 3 : 5, 2 : 3, 2 : 2, 4 : 5 )
Opatija : Sušanj, Kurti, Tončić, Popović 6, Krainer, Žigulić, Babić, Brubnjak 1, Deković, Bibić, Butorac, Blažić 3, Frketić, Fućak 1