Tekst iz arhive. Stranice su u međuvremenu redizajnirane!

Turistički pisci i novinari u posjetu Opatiji

opatija3...boravak je organiziran u sklopu posjeta FIJET-a Hrvatskoj...

...delegaciju predvodi predsjednik organizacije Tijani Haddad...

Opatija – Tridestak članova Izvršnog odbora i Predsjedništva Svjetskog udruženja turističkih novinara i pisaca (FIJET), na čelu s predsjednikom Tijani Haddadom iz Tunisa, stiglo je jučer u Opatiju u sklopu svog boravka u Hrvatskoj.

Tijekom svog boravka upoznat će se s turističkom ponudom Opatije, te razgledati ''Staru damu'' i provozati se brodom po Kvarneru. U njihovu čast, domaćin, gradonačelnik Ivo Dujmić organizirat će i svečanu večeru, na kojoj će večeras gostovati i župan Primorsko-goranske županije i predsjednik Turističke zajednice Kvarnera gospodin Zlatko Komadina, te predstavnici Turističke zajednice grada i turističkog gospodarstva Opatije

Članovi Izvršnog odbora i Predsjedništva FIJET u Opatiju dolaze iz Vukovara gdje je ''vučedolskoj kulturi'' dodjeljeno priznanje Zlatna jabuka za 2011. godinu - svojevrsni turistički Oscar, prestižna nagrada ustanovljena 1970. godine, koje se dodijeljuje za očuvanje i unapređenje povijesno-kulturne baštine, tradicije i običaja u funkciji razvoja turizma.

Ivan Mellor / Liburnija.net

Ovo je tekst iz arhive. Stranice su u međuvremenu redizajnirane. Kreni od početne stranice.